E3 2016: عنوان Forza Horizon 3 رسما معرفی شد

اگر از آن دسته از افراد علاقه مند با بازی های مسابقه ای هستید، قطعا اسم مجموعه بازی های Forza را شنیده اید. در مراسم امسال E3 2016 تاریخ انتشار بازی Forza Horizon 3 باری ایکس باکس و کاپیوتر شخصی اعلام شد.

امروز در مراسم E3 2016 مایکروسافت به صورت رسمی از بازی Forza Horizon برای ایکس باکس وان رو نمایی کرد و در تاریخ ۲۷ سپتامر برای ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد.

محیط بازی Horizon 3 در استرالیا است و قابلیت مسابقه و رقابت چهار نفره برای بازیکنان فراهم شده است و برای اولین بار از ماشین هایی با ویژگی های خاص با عنوان Horizon در بازی استفاده شده است.

این بازی از لحاظ عرضه بر روی پلتفرم، تقریبا مشابه Gears Of War 4 است و در دو کنسول ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی قابل بازی است.

Forza Horizon 2 در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و ما به آن امتایز ۹٫۰ را می دهیم. نسخه دوم این بازی به سبک مسابقه ای بود و وقتی صحبت از بازی های مسابقه ای می شود، Horizon 2 جزء بهترین های این سبک است. ما همچنین در سال گذشته Forza Motorsports 6 را نقد و بررسی کردیم و به آن امتیاز ۹٫۰ را دادیم. Forza Motorsports 6 یکی از بهترین بازی های مسابقه ای است که می توانید بازی کنید.

منبع: uk.ignبدون دیدگاه