افشای جزئیات جدیدی از آیفون ۷

تا عرضه نسل بعدی گوشی های آیفون تنها چند ماه فاصله داریم و انتظار داریم که نام آن در دنباله نسل پیشین خود، آیفون ۷ باشد.

به گزارش کلیک، شایعات متعددی پیرامون این دستگاه وجود داشته است، اما هم اکنون قیمت و اندازه حافظ آن موجود است.

این اطلاعات از یک افشاکننده در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده است، که در گذشته سابقه انتشار اطلاعات دقیق را داشته است. آن چه جالب توجه است، این جاست که به نظر می رسد اپل بالاخره به نظر کاربران خود احترام گذاشته است و با حذف مدل ۱۶ گیگابایتی، مدل ۳۲ گیگابایتی را مدل مبنا قرار داده، در نتیجه آیفون ۷ در مدل های ۳۲، ۶۴ . ۱۲۸ گیگابایتی و آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو هم در همین مدل ها عرضه خواهند شد.

نکته جالب دیگری که به چشم می خورد، ظاهرا از مدل آیفون پرو دو نوع وجود دارد که مشخص نیست تفاوت آن با نسخه اصلی آیفون پرو یا آیفون ۷ پلاس چیست.

از نظر قیمت گذاری pocketnow در اقدامی جالب مدل های آیفون ۷ را با مدل های آیفون ۶ مقایسه کرده و تطبیق داده است. این قیمت ها تقریبا مشابه هم هستند به جز نسخه ۲۵۶ گیگابایتی که به دلیل فضای ذخیره سازی بیشتر، کمی گران تر است. با این حال اگر این اطلاعات دقیق باشد، قیمت شروع برای آیفون ۷ پلاس هزار دلار خواهد بود که به نظر ما کمی زیاد می باشد.
اپل امسال تغییر بزرگی داده و به درخواست کاربران حافظه مبنای گوشی های خود را از ۱۶ به ۳۲ گیگابایت ارتقاء داده است. حال باید دید آیا کاربران آن طور که وعده داده بودند از این محصول استقبال خواهند کرد یا خیر. اگر چه فروش و موفقیت محصولات اپل، به خصوص تلفن های همراه آن، همیشه تضمین شده بوده است. تنها مسئله ای که تولیدکنندگان آن باید سالانه رعایت نمایند، این است که نظرات کاربران را تا جایی که ممکن است جامع عمل بپوشانند و با کمی خلاقیت و طراحی همواره محصولات خود را در صدر فروش نگه دارند.

شایستگی اپل برای هیچ کس پوشیده نیست، ولی اگر قیمت های نجومی را برای گوشی های خود در نظر بگیرد شاید تمام کاربران نتوانند اقدام به خرید آیفون نمایند. بنابراین این که قیمت شروع آیفون ۷ پلاس هزار دلار است ممکن است در فروش نهایی محصول و برآورده کردن انتظارات شرکت، تاثیرگذار باشد.بدون دیدگاه