پرچم‌دار آینده سونی رونمایی شد

عکس‌هایی از Xperia F8331 پرچم‌دار بعدی سونی با طراحی جدید در قسمت پشت گوشی، این مدل را به بازار گوشی‌های هوشمند معرفی کرد.

به گزارش کلیک، آخرین خط تولید سونی مدل X اخیراً در ایالات متحده با استقبال عمومی خوبی روبرو شد و روزهای خوبی را پشت سر گذاشت. با این حال خبرهایی هم از پرچم‌دار بعدی این شرکت به گوش می‌رسد که ما را شگفت زده کرده است.

به نظر می‌رسد که GSMArena توانسته است به تصاویری منحصر به فرد از آن چه که قرار است پرچم‌دار آینده گوشی‌های هوشمند سونی باشد، دست پیدا کند. این مدل در حال حاضر با نام سونی Xperia F8331 دهان به دهان معرفی می‌شود. اما تصاویر منتشر شده دقیقه چه چیزی را نشان می‌دهند؟

اول این که، به نظر می‌رسد که این بار سونی توجه بیش‌تری را به طراحی دستگاه اختصاص داده است.

قسمت جلویی دستگاه یک شیشه از جنس خرده‌های الماس است که در کناره‌ها به مقدار بسیار کم دارای انحنا شده است. بلندگوهای جلویی دستگاه و همچنین NFC آن در قسمت بالا و جلوی دستگاه به چشم می‌خورند.

در پشت دستگاه، قسمتی وجود دارد که به نظر می‌رسد مربوط به فلش LED دوال باشد. به علاوه یک پنل جداگانه در تنهای دستگاه که هنوز نمی‌دانیم قرار است چه وظیفه‌ای را انجام دهد. از آن چه که در تصاویر مشخص است ،می‌توان حدس زد که سونی Xperia F8331 قرار است با یک پشتی فلزی مشکی رنگ ارائه شود و پنل انتهایی آن هم در واقع یک آنتن قطع خودکار جریان باشد. شما نظر دیگری دارید؟

یک درگاه USB مدل C نیز در پایین دستگاه دیده می‌شود که برای اولین بار در سونی به کار گرفته شده است. همچنین یک درگاه با ضخامت ۳٫۵ میلی‌متری هم در بالای دستگاه به وضوح قابل رؤیت است. دکمه پاور دستگاه در قسمت جانبی تعبیه شده است و به نظر می‌آید که قرار است به یک حسگر اثر انگشت هم مجهز باشد. درست مانند مدل‌های Xperia Z5 و گوشی‌های Xperia X که در ایالات متحده فروخته نمی‌شوند.

ادعای سونی این است که پرچم‌دار آینده این غول گوشی‌های هوشمند، سنت قدیمی خود را مبنی بر استفاده از یک صفحه نمایش با کیفیت ۱۰۸۰p در جلوی دستگاه ادامه دهد. اگرچه قضاوت در این مورد تنها از طریق تصاویر و عکس‌ها غیر ممکن است. در نهایت این که شایعات به گوش رسیده از گوشه و کنار بر این مبناست که هر دو دوربین جلویی و پشتی این گوشی قرار است کیفیت فیلم‌برداری معادل ۴K داشته باشند. بله ! حتی دوربین جلویی که این یک اتفاق هیجان انگیز است. به نظر شما نیست؟

به منظور برگزاری یک رونمایی رسمی از Xperia F8331 ،  ما انتظار داریم که سونی نمایشگاه IFA را در سپتامبر ۲۰۱۶ مد نظر داشته باشد. زمان خوبی به نظر می‌رسد برای آن که از این دستگاه پرده‌برداری شود. نظر شما چیست؟بدون دیدگاه