ناسا وجود موجودات فضایی را پنهان می‌کند

باوجود اینکه بارها موجودات فضایی و بیگانگان موضوع داستان‌ها و فیلم‌های علمی تخیلی بوده‌اند، سوال اینجاست آیا این موجودات واقعا وجود دارند؟ آیا ناسا از وجود آن‌ها مطلع است و این امر را پنهان می‌کند؟

به گزارش کلیک، نظریه‌پردازان توطئه معتقدند تصویر یک “ساختار مستطیل شکل”  حین یک مصاحبه در مرکز تحقیقات Ames  ناسا سهوا بر روی میز باقی‌مانده بود. آن‌ها ادعا می‌کنند که این عکس داستان قدیمی که ناسا از وجود بیگانگان هوشمند در زمین و ماه باخبر است را تایید می‌کند اما ناسا این مساله را عمومی نمی‌کند زیرا از تاثیر آن بر روی دین و قوانین در میان عامه مردم نگران است.

این تصویر در هنگام مصاحبه با دانشمندان آنتونی کولاپرت و دکتر کیم انیکو دیده شد. نظریه پردازان توطئه میگویند این تصویر بر روی میز نشان‌دهنده یک ساختار به‌وضوح هندسی است که به‌هیچ‌وجه نمی‌توان با اشکال طبیعی یا صخره‌های ماه اشتباه گرفت.

photo_

حتی برخی گفته‌اند کارمندان ناسا قصد داشته‌اند این مساله را عمومی کنند و آن را عمدا روی میز گذاشته‌اند. این تصویر که بار اول در سال ۲۰۱۲ دیده شد هنوز در انجمن‌های تئوری توطئه موردبحث است.

Ancient-code.com یک سوال پرسیده است: “سوال بزرگ که افراد بسیاری آن را می‌پرسند این است که آیا دولت‌ها در سرتاسر جهان و سازمان‌هایشان اطلاعات زندگی ماورای زمینی را پنهان می‌کنند؟ طبق این تصویر و ویدئو پاسخ یک بله قاطع است.

اما چرا تا این حد پنهان‌کاری می‌کنند؟ این ساختار ممکن است دلیل این مساله باشد که چرا ناسا برای مدتی در ماه فعالیت نمی‌کرد؟

تمامی این سوال‌ها هنوز بی‌پاسخ هستند و ما تنها می‌توانیم به پرسیدن ادامه دهیم و ندانیم در ماه چه اتفاقی در شرف وقوع است.”

photo_2016-07-24_13-22-16

این سایت در ادامه می‌گوید “اگر ما واقعا در نظر داریم به مریخ برویم، نیاز به پایگاهی در ماه داریم و همین‌طور پایگاه‌هایی در فوبوس و دیموس قمرهای مریخ.”

این مساله باعقل جور درمیاید. چیزی نیست که از فیلم‌های علمی تخیلی گرفته‌شده باشد و چیزی است که در نظر داریم انجام دهیم. ناسا اصرار دارد تابه‌حال تنها تصاویر اشیای ساخت بشر را بر روی ماه‌ گرفته است و این عکس‌ها در طی مأموریت آپولو گرفته‌شده‌اند و همین‌طور هرگونه شواهد دال بر وجود موجودات فضایی بر روی ماه و یا هر مکان دیگری را انکار میکند.۹ دیدگاه

علی

ساده لوحی هم حدی داره، من مطمئنم رفتن به ماه هم فقط یه فیلم از سوی آمریکاییها بوده چه برسه به اینکه موجود فضایی تو کره ماه باشه!!!
یکی از اساتید فیزیک ما میگف آمریکا میتونه با ارسال امواج رادیویی از دستگاهی به اندازه ۱۰ اینچ مربع به لایه یونسفر جو و بازتاب این امواج در نقطه ای دیگر یک قاره رو به کلی خاکستر کنه!!!! دانشجوها هم دهنشون از تعجب باز مونده بود!!!!

  محمدرضا مرتضایی

  دوست عزیز ساده لوحی چیه ! انسان فقط یکی از مخلوقات خداس و هزاران مخلوق دیگه از انواع مختلف وجود دارن

  رضا

  به نظر من شما ساده لوحی که هر چی استادت گفت رو باور میکنی، این موضوع فرستادن امواج به جو و بازتاب چندین سال ه که فکر همرو مشغول کردن باهاش ، دوست عزیز جو زمین مانع امواج فرابنفش و امواج خطرناک کیهانی میشه، رسوندن اون امواج به زمین برای همه از جمله خود آمریکای جهانخوار خطرناک ه و یه جور خودکشی، این حرف ها که استاد عزیز گفته از اون ویدیو های آماتوری یوتیوب هم عجیب تره، تو هم در جا باور کردی

hootan

به استاد فیزیک تون بگو….پس چرا آمریکا داعش را با ارسال یک موج نابود نمیکنه….

حمید

درور به مخاطبان کلیک
شما فقط کافیه که در یوتوب دنبال مساله فرازمینیها بگردید. به اندازه کافی فیلمهای آماتور و مستندهایی کاملا مستدرک میتونید پیدا کنید که همگی دال بر رفت و آمد اشیای پرنده ناشناخته به زمین هستند.
ضمنا در مورد ماه هم باید گفت که ماموریتهای آپولو که بعدها دولت امریکا و ناسا اعلام کردند هزینه سنگینی داره درواقع پنهان کردن حیات نوعی فرازمینی و بیگانه در ماه بود که طبق مدارکی که از ناسا هکرها بدست آورده بودن میگفت که اونا در نیمه تاریک ماه زندگی میکنن.
ضمنا فایلهای بدست اومده ی ویکی لیکس و ادوارد اسنودن رو یه سرچ بکنید ببینید چه چیزهایی رو در این زمینه مخفی کردن ازمون…
اونموقع متوجه میشم که موضوعاتی مثل استعمار کردن و بردگی انسانها بوسیله یه عده سرمایه دار از اساس چی هست….

علی

حادثه روازل البته فکرکنم املاش را اشتباه نوشتم این کلمه را ویکی پدیا سرچ کنید.بعدسیاره های ۵۱۴و۶۱۶را سرچ کنید احتمال وجودحیات نزدیک به ۸۰℅ولی احتمال پیشرفت تمدنتشون بالا تراز زمین است البته انسان خیلی از آنها باهوش تر و مدرن تر است ولی به دلیل جنگ های متعدددر تمدن ها انسان ها چند صد سال تمدنشان عقب تر است.واحتمال وجود حیات فرازمینی دردین هم رد نمیشود.وآمر ی کا چنین س لاحی را هیچوقت درزمین عملی نمیکندچون با این طرح دمای زمین به دمای تبخیر میرسد و کل جهان از بین میرود!!!!

فرید

بله ناسا سالهاست که از وجود این تمدن ها با خبر است و این درسته که در نیمه دیگر ماه زندگی در جریان است اما علنی کردن این موضوع برای بشری که هنوز خود را در این جهان تنها موجود هوشمند میداند هنوز زود است و این توافقی است که بین انها و رهبران ما شده که مخفی بمانند اما زمان در گذره و رهبران ما باید هر چه زودتر این مقدمه رو فراهم کنند تا این ملاقات صورت بگیره و این مقدمه چینی و اماده کردن اذهان عموم ۳ دهه هست که شروع شده شما میتوانید این رو در فیلم های هالیوود و در رفتار های اخیر ناسا متوجه بشین که دارند به صورت هدف مند زمینه رو فراهم میکنند

فرید

ناسا در حال حاضر با ۴ گونه فرازمینی در ارتباط هست نژاد گری یکی از انهاست نژاد قدبلندان سفید یکی دیگر اونهاست اما نژاد رپتیلیان که گونه هستند که گفتن اینکه خیری به انسان نرسوندند و شاید در جنگ دوم دخیل بودند بی راهه نباشه اما خاکستری ها موجوداتی هوشمند و معامله گری هستند نجات روسیه در شهاب سنگ چیلابسکی یا شهاب سنگ سیبری گونه ای از کمک انها به بشر بوده در برهه ای از تاریخ هم جنگ هایی کوچک بین گری و رپتیلیان در گرفته نمونه این درگیری بمباران پایگاه رپتیلیان در بستر زیر دریا در خلیج عدن در سال ۲۰۰۵ توسط گری بود

  پيام پورندى

  قربون دستت، لینک اچ دى این فیلمى که تعریف میکردى را اینجا بزار تا ما هم ببینیمش