آغاز ثبت نام مسابقات مهیج بازی های رایانه ای با جایزه صد میلیونی

علاقمندان به بازی های رایانه ای می توانند در این رقابت ها شرکت کنند. ثبت ‌نام مرحله حضوری بزرگترین مسابقات تاریخ گیم ایران که لیگ بازی‌ های رایانه ‌ای ایران نیز نامیده می ‌شود با جوایزی به ارزش ریالی بیش از یک میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش کلیک، به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی ‌های رایانه ‌ای، این مسابقات با همکاری شرکت مکعب بعنوان نماینده جام‌ جهانی فرانسه در ایران و بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌ ای به‌ عنوان متولی بازی‌ های رایانه‌ ای در کشور و برج میلاد تهران به ‌عنوان مرتفع‌ ترین برج کشور برگزار خواهد شد.

طبق اخبار اعزام تیم ‌های قهرمان رشته‌ های کانتر استرایک و کلش رویال به جام ‌جهانی بازی ‌های رایانه ‌ای ۲۰۱۶ که آبان ماه در شهر پاریس برگزار خواهد شد قطعی شده است و در آینده نزدیک احتمال اضافه شدن یک رشته فوتبالی نیز به این اعزام وجود دارد.

برای نخستین بار نفرات برتر بازی موبایلی کلش رویال به بزرگترین مسابقات تاریخ این بازی در جام جهانی بازی های رایانه ای در شهر پاریس اعزام خواهند شد.

گفته شده با هماهنگی ‌های انجام شده توسط مکعب، نماینده جام ‌جهانی بازی‌ های رایانه ‌ای و با حمایت بنیاد ملی بازی ‌های رایانه ‌ای رشته کلش رویال به عنوان‌ های لیگ اضافه شد.

این برای نخستین بار خواهد بود که بازیکنان این رشته به بزرگترین مسابقات تاریخ این بازی یعنی مسابقات جام جهانی بازی های رایانه ای در شهر پاریس اعزام خواهند شد تا شانس خود را در تقابل با بزرگان این بازی در دنیا جهت کسب مقام‌های جام جهانی بیازمایند.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در این مسابقات می‌توانند به پایگاه اینترنتی cgame.ir مراجعه نمایند.بدون دیدگاه