اینستاگرام امکان زوم عکس را به کاربرانش ارائه داد

اینستاگرام هر روز به دنبال ایده‌های جدید و رفع درخواست‌های کاربرانش است. اکنون پس از ماه‌ها انتظار، ویژگی بزرگنمایی به این اپلیکیشن جذاب اضافه شده است.
به گزارش کلیک، بالاخره اینستاگرام یکی از ویژگی‌هایی که درخواست کننده زیادی داشت را معرفی کرد. این ویژگی که در واقع قابلیت بزرگنمایی یا zoom عکس است اکنون بر روی دستگاه‌های iOS فعال شده است. اینستاگرام قول داده است که این ویژگی به زودی در هفته‌های پیش رو بر روی اندروید نیز فعال شود. احتمالا این شرکت معروف به اشتراک‌گذاری تصاویر، بر روی برخی دستگاه‌های اندروید کاربران این ویژگی را مورد آزمایش قرار داده است و هم اکنون برخی کاربران اندروید نیز می‌توانند از بزرگنمایی در تصاویر خود استفاده کنند.
برخی کاربران اندروید نیز بر روی حساب Google+ خود از این ویژگی بهره می‌برند و احتمالا کسانی که زیر تصاویر در Google+ کامنت می‌گذارند نیز به این ویژگی دسترسی خواهند داشت.

برای دانلود آخرین نسخه از اینستاگرام برای دسترسی به این ویژگی جدید، یک سوئیچ به سرور نیاز است و اکنون این امکان فراهم نیست. بنابراین همه کاربران اندروید باید یکی دو هفته در انتظار بمانند.بدون دیدگاه