اضافه شدن نقشه های جدید به Call of Duty

آخرین بسته گسترش دهنده بازی Call of Duty: Black Ops 3 با نام Salvation از همین امروز به قیمت ۱۵ دلار برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

به گزارش کلیک،این بسته تنها حاوی آخرین محتویات اضافه این بازی نیست بلکه این بسته پایانی بر کمپین Zombies Origins  که یک خط داستانی در این بازی‌هاست که از سال ۲۰۰۸ شروع شده بود.

بر طبق اعلام شرکت سازنده، این بسته گسترش دهنده شامل چهار نقشه مربوط به حالت چند نفره است که شامل یک فرم کاملاً جدید از Citadel و Micro خواهد بود. نقشه دیگر Outlaw نام دارد و یک استایل وسترن را شامل می‌شود می‌توان گفت که بازسازی یکی از نقشه‌های بازی Call of Duty: Black Ops 2 می‌باشد. آخرین نقشه این بازی Rupture نام دارد که بازسازی دوباره‌ای از نقشه بازی Call of Duty: World at War می‌باشد.

برای حالت زامبی، بسته Salvation  یک مرحله به نام Revelations اضافه خواهد کرد. این مرحله پایانی است برای حماسه Origins Zombies که از سال ۲۰۰۸ با بازی Call of Duty: World at War شروع شده بود. در این مرحله، شخصیت‌های اصلی یعنی Richtofen ،Dempsey ،Takeo و Nikolai بلاخره هویت Doctor Monty را شناسایی می‌کنند. این مرحله در واقع مرحله نهایی بر ضد یک شیطان باستانی در یک نبرد نهایی میان انسان و مردگان خواهد بود.

بازی Call of Duty: Black Ops 3

بسته Salvation  شامل DLC pass پنجاه دلاری بازی Black Ops 3 می‌باشد که امکان خرید آن به تنهایی به قیمت ۱۵ دلار مهیا می‌باشد.

مارک لمیا، رئیس تری‌آرک در بیانیه‌ای اعلام کرد:

تیم ما در تری‌آرک بطور خستگی ناپذیری کار کردند تا سال شگفت انگیزی را برای بازیکنان Call of Duty: Black Ops 3 بیافرینند و امیدواریم که طرفداران ما از اجرای آن به همان شکلی که در ساخت آن برنامه داشتیم سرگرم شده باشند. انتشار Revelations دارای ارزش احساساتی بسیاری است، این ماجراجویی بود که از هشت سال پیش شروع شد و طی یک داستان ویژه که برای طرفداران در نظر گرفته بودیم روی داد.

اگرچه این بسته تا یک ماه دیگر برای کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد چون قرار است بسته Salvation ابتدا برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است که علت آن قرار داد انحصاری زمانی بین شرکت‌های اکتیویژن و سونی می‌باشد.

همان‌طور که مطلع هستید، بسته‌های گسترش دهنده پیشین بازی Black Ops 3 با اسامی Awakening ،Eclipse و Descent عرضه شده بودند و کلیه آنها شامل DLC pass پنجاه دلاری این بازی می‌شوند.

با پایان گرفتن خط داستانی زامبی باید منتظر بازخورد نظرات گیمرها در فضای مجازی مربوط به این بازی بود و آیا علاقمندان ندای وظیفه از پایان گرفتن این خط داستانی در بازی خرسند هستند؟!

 

 بدون دیدگاه