آموزش اینستاگرام

بیل گیتس و استیو جابز در جوانی

همراه اول در کلیک

عکاس معروف Doug Menuez در مجموعه عکسی که از افراد موفق دارد، عکس‌هایی نیز از جوانی استیو جابز و بیل گیتس دارد که از موفق‌ترین افراد به‌حساب می آیند.

به گزارش کلیک، بعد از عکاسی از حادثه ویرانی اتیوپی در سال ۱۹۸۵ عکاس معروف Doug Menuez برای بهتر و امیدوارانه تر کردن جو جامعه دست به عکاسی از افراد موفق و مشهور زد.

از سال‌های ۱۹۸۵ تا ۲۰۰۰ Menuez عکس هایی از افراد پیشرو در هر عرصه ای را منتشر کرد. این افراد مانند بیل گیتس بنیان گذار مایکروسافت، جف بزوس بنیان‌گذار آمازون و هم چنین استیو جابز که درآن زمان روزهای خوبی را در اپل می گذارند.

بیل گیتس و استیو جابز در جوانی

در این عکس ها شما پشت‌صحنه‌ای از کار و مشغله های روزمره این افراد موفق را مشاهده می کنید.

Menuez مجموعه عکس بسیار بزرگی از افراد موفق دارد که در سال ۲۰۱۴ این عکس ها را که شامل هزاران عکس از افراد موفق است را در کتابی چاپ کرد و این کتاب در کتابخانه دانشگاه Standford موجود است.

بیل گیتس و استیو جابز در جوانی

1 نظر
  1. احسان ظاهری می گوید

    با سلام
    ضمن عرض احترام و خسته نباشید، میخواستم عرض کنم بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مترجمی زبان انگلیسی و دانشجوی دکترای رشته ترجمه هستم که تا چند ماه دیگه فارغ التحصیل میشوم. میخواستم بدانم آیا در حال حاضر شما نیازی به مترجم پاره وقت دارید یا خیر. منتظر پاسخ شما هستم. خیلی سپاس گزارم.
    با آرزوی توفیق و سلامتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.