ringID رقیب جدی و سرسخت تلگرام در آینده

ringID نام رقیب تلگرام است که کمتر در ایران شناخته شده است و می تواند پیام‌های تصویری با کیفیت HD را در کمترین زمان ممکن، حتی با سرعت های پایین اینترنتی ارسال کند.

به گزارش کلیک، اپلیکیشنringID  نام یک پلتفرم شبکه اجتماعی است که توسط کمپانی  Ring Inc  توسعه و تولید شده است و ادعا می‌کند می‌توانید پیام‌های تصویری با کیفیت HD و در کمترین زمان ممکن را حتی با سرعت های پایین اینترنتی دوستانتان ارسال نمایید.این اپلیکیشن با کدنویسی‌های بهینه ای که انجام داده است موجب می‌شود تا شما حتی با سرعت‌های پایین اینترنت بتوانید تصاویری با کیفیت HD را برای مخاطبین خود ارسال نمایید، تماس صوتی و تصویری برقرار کرده و یا پیام‌های متنی خود را با آن ارسال نمایید.

به همین علت ringID را  می توان رقیبی جدی برای پیام رسان تلگرام در ایران نامید چون در کشور ما وضعیت اینترنت چندان مطلوب نیست. علاوه بر آنکه ringID  یک پلتفرم چت است، مجهز به یک Media Cloud می‌باشد که به کاربرانش این امکان را خواهد داد تا با دوستان خود موزیک‌هایشان را به صورت حرفه‌ای اشتراک گذاری کرده و در مواقع موردنیاز حتی به صورت آفلاین نیز به آنها گوش فرا دهند.

 این پیام رسان همچنین دارای Newsfeed است و می تواند شما را از آخرین اطلاعات و اخبار پیرامونتان مطلع خواهد کرد. علاوه بر آن میتوانید برای دوستان خود کامنت گذاشته و مطالب آنها را لایک کنید. به نظر می‌رسد که ringID با رابط کاربری زیبای خودش می‌تواند خیلی زود توسط مخاطبین به محبوبیت دست یابد.اگر به دیگر امکانات این پیام رسان نگاه کنیم می بینیم که از نظر ارسال پیام های متنی نیز دارای ویژگی های مختلفی نظیر استیکرها، ایموجی ها و پیام های زیباست که  میتواند ارتباط شما با دوستانتان را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد.

شما می توانید این پیام رسان مفید و چشم نواز  را برای پلتفرم‌های اندروید ، آی او اس و ویندوز به صورت رایگان دانلود و نصب کنید و از امکانات آن بهره مند شوید.

 بدون دیدگاه