ایلان ماسک از رونمایی غیر منتظره محصول جدید تسلا در اکتبر ۲۰۱۷ خبر داد

کارخانه خودروسازی تسلا از نوآوری ها و صنعت جدید خود در این زمینه سخن می گوید که چگونه با استفاده از تکنولوژی روز توانسته است صنعت خودروسازی خود را گسترش دهد .

به گزارش کلیک،مدیرعامل تسلا -ایلان ماسک از شوخی کردن لذت می‌برد و این کار را معمولا در تویی‌تر خود انجام می‌دهد. روز یکشنبه مدیر اجرایی کارخانه خودروسازی تسلا از رونمایی محصول جدید خود در اکتبر ۲۰۱۷ خبر داد. وی همچنین خاطر نشان کرد این رونمایی برای خیلی‌ها غیرمنتظره خواهد بود و محصولات زیادی مانند سشوار تسلا در رده این رونمایی قرار خواهند داشت. اما در رونمایی ۲۰۱۷  کاندیدهای زیادی حضور ندارند. آنهایی را که احتمال بیشتری برای حضور دارند دنبال می‌کنیم.

ابتدا رونمایی از بخش دوم مدل ۳s  می‌باشد- مدلی که ماسک از زمان راه اندازی اولیه‌اش در ۳۱  مارچ قول داده بود. وی اظهار داشت اطلاعات نسبتاً خوبی در خصوص وسیله نقلیه داریم اما اطلاعات در زمینه تمامی انتقال قدرت‌های موجود هنوز تحت بررسی است و هنوز به طور کامل درون خودرو را بررسی نکرده‌ایم. شایعاتی در زمینه ساخت اسپرتان کابین‌های بدون راننده وجود دارد اما ممکن است ساخت آنها در   آینده ایی در چندان دور اتفاق بی افتد.

آپشن بعدی در مورد سیستم رانندگی خودکار می‌باشد – که آخرین نسخه‌اش تنها چند هفته گذشته روانه بازار شد. تکنولوژی نیمه مستقل رانندگی خودکار ۸٫۰   قابلیت وسائل نقلیه برقی را برای داشتن دیدی دقیق‌تر در رادار فراهم می‌کند. سیستم رانندگی خودکار ۸٫۰   نرم افزار به روز هوایی بود بنابراین ممکن است ماسک سخت افزار رانندگی خودکار ۸٫۰ جدیدی را با قابلیت دوربین یا سنسورهای پیشرفته جایگزین وسائل نقلیه کنونی یا جزئی از اجزای خودروهای آتی نماید.
تسلا همچنین اخیراً نسخه  ۶۰kW  مدل XSUV  را از مجموعه‌اش حذف کرده است. با وجود اینکه XSUV مدلی پایه محسوب می‌شد این اقدام موجب افزایش قیمت XS  از ۷۴,۰۰۰ دلار به ۸۵,۵۰۰ دلار شد که پرشی قابل توجه حتی برای خریداران ماشین‌های لوکس می‌باشد.  ماسک اظهار داشت در مورد مدل X  هیچ مورد خاصی نداریم اما حذف آپشن ورودی تنها چند روز قبل از رونمایی غیرمنتظره محصول جالب خواهد بود و این کار باعث ایجاد دلگرمی جهت کشف راهی جدید و کم هزینه‌تر و دستیابی به درهای  Falcon Wing می‌شود. همچنین ماسک در پیغام تویی‌تر خود از خبر مهمی در خصوص  تسلا و SolarCity  در ۲۸ اکتبر خبر داد. وی اذعان کرد ما انتظار داریم یک Powerwall   جدید در کنار سیستم ذخیره‌سازی انرژی Powerpack 2.0 داشته باشیم که هر دوی اینها با باتری‌های جدید مدل ۲۱۷۰ ساخت کارخانه بزرگ Giga در رقابت هستند. امیدواریم روزی بتوانیم بر روی سقف‌های خورشیدی یا دستگاه‌های شارژ  تسلا کار کنیم۵ دیدگاه

mam

با سلام و احترام سرکار خانم اریامند امیدوارم که همیشه موفق و موید باشید مطلب را خواندم خیلی عالی بود منتظر خبرهای بعدی از شما هستم

  زهرا آریامند

  با سلام
  سپاس از شما دوست عزیز

  زهرا آریامند

  با سلام
  سپاس از شما دوست عزیز

Hamid.r.a

بسیار عالی و مفید بود با تشکر از مطالب خوبتون

شبنم

ممنون..عالی بود