چطور ویژگی hotspot را در iOS تنظیم کنیم؟

hotspot جزء قابلیت هایی است که این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا اینترنت را برای سایر دستگاه ها به اشتراک بگذارند. در این مطلب آموزشی به شما خواهیم آموخت که چطور این ویژگی را در iOS فعال سازید.

کلیک – آیا تا به حال در شرایطی قرار گفته اید که خارج از خانه یا در سفر باشید؟ به عنوان مثال در یک هتل اقامت داشته باشید یا با دوستان خود در طبیعت چادر زده باشید و لپ تاپ یا تبلت شما همراهتان باشد اما هیچ دسترسی به وای‌فای نداشته باشید؟ این که نتوانید در چنین شرایطی کارهای روزمره خود را که به صورت آنلاین انجام می دادید، پیش ببرید می تواند بسیار آزار دهنده باشد. منظور ما مشاهده ویدیوهای خاص و حجیم نیست. بلکه منظور ما وارد شدن به حساب کاربری فیسبوک و چک کردن ایمیل ها و کارهای از این قبیل است که جزء کارهای روزمره محسوب می شوند. اگر گوشی آیفونتان همراهتان است بنابراین راه ساده ای وجود دارد تا به راحتی بتوانید دستگاه دیگری را مانند لپ تاپ یا تبلت خود را نیز به اینترنت متصل کنید.

مسئله مهمی که در این جا وجود دارد این است که انجام این کار بسیار ساده تر از آن است که فکرش را می کنید. تنها کافی است تا مراحل ساده ای که در ادامه این مطلب به شما گفته خواهد شد انجام دهید. این کار آن قدر ساده است که حتی افراد تازه کار نیز می توانند بدون صرف زمان خاصی آن را انجام دهند. تنها چیزی که جزء نیاز ضروری این کار محسوب می شود داشتن بسته اینترنت بر روی گوشی است. به خاطر داشته باشید که سیستم wifi mobile hotspot که شما به وجود می آورید از بسته اینترنتی شما استفاده می کند و می تواند با سرعت بالایی بسته اینترنت شما را مصرف کند. بنابراین در صورتی که به این موضوع توجه نکنید و آن را کنترل نکنید، ممکن است صورت حساب خط تلفن شما سر به فلک بکشد! پیشنهاد می کنیم در صورتی از ویژگی hotspot استفاده کنید که بسته اینترنتی نامحدودی دارید یا مطمئن هستید که می توانید میزان مصرف اینترنت خود را کنترل کنید. هم چنین در هنگام استفاده از این ویژگی به هیچ عنوان چیزهایی که حجم بالایی دارند، دانلود نکنید ( به عنوان مثال دانلود کردن یک فیلم می تواند به راحتی تمام بسته اینترنتی شما را به اتمام برساند.)

شما می توانید با استفاده از تصاویر زیر ویژگی hotspot را در دستگاه های آیفون ۴S، آیفون ۵، آیفون ۵S، آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس، آیفون ۶S، آیفون ۶S پلاس، آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس، آیپد پرو، آیپد۲ و قدیمی تر و هم چنین نسل پنجم آیپاد تاچ راه اندازی کنید.

مراحل تنظیم ویژگی hotspot در iOS 10

 

آیفون

 

آیفون

 

 

آیفون

آیفون

آیفون

آیفون

 

آیفون

آیفون

آیفون

 

مراحل تنظیم ویژگی hotspot در iOS 9

 

آیفون

 

آیفون

 

آیفون

 

آیفون

 

آیفون

 

آیفون

آیفون

آیفون

آیفونبدون دیدگاه