درز چند عکس از گوشی مرموز و جدید موتورولا

بدون شک موتورولا حق خود را از بازار گوشی های هوشمند در سال ۲۰۱۶ گرفته است، و موتو زد سود خوبی را برای این شرکت به ارمغان آورده است.

به گزارش کلیک، به تازگی اخباری در مورد وجود مدل جدیدی از  سری گوشی های موتو به نام موتو ایکس شایع شده است که هنوز کسی نمی داند حقیقت دارند یا خیر، اما می دانیم که خیلی از علاقه مندان گوشی های موتورولا امیدوارند حقیقت داشته باشد. این شایعات زمانی قدرت گرفتند که ایوان بلاس با انتشار یک تصویر در توئیتر خود با هشتک #mysterymoto شعله این آتش را زیاد کرد.

۲

عکس منتشر شده از ایوان بلاس با هشتک #mysterymoto

مطمئنا، موتور Z، موتور Z پلی و موتور Z فورس هر کدام نقاط قوت خود را دارند، و می تواند در آینده به بهترین شکل ممکن ارتقا یابند، اما نمی توانیم این حقیقت را نگوییم که امیدواریم مدل جدید سری گوشی های موتو هر چه زودتر منتشر شوند.

همان طور که در تصویر می بینید، به نظر می رسد دستگاه شامل دو بلندگو در جلو می باشد، ولی به خاطر این که تصویر کمی تار است، نمی توان اطلاعات بیشتری از آن دریافت کرد.

این تصویر تنها یک تصویر تار و نامفهوم است و هیچ تاییدی برای انتشار مونو ایکس در سال ۲۰۱۶ وجود ندارد. از طرفی صحبت در مورد این گوشی از حالا کمی زود است. نکته جالب توجه پس از انتشار این عکس، واکنش نشان ندادن موتورولا نسبت به آن بود. موتورولا این تصویر و شایعات مربوط به آن را نه رد کرد و نه تایید. در صورت انتشار اخبار جدیدتر، آن ها را منتشر می کنیم. پس با ما همراه باشید.بدون دیدگاه