گوشی هوشمند شیائومی Mi MIX و عملکرد ضعیف بدنه

شیائومی تبلیغات زیادی برای معرفی Mi MIX انجام داده است ولی این گوشی هوشمند از نظر مقاومت به خوبی عمل نکرده است.

به گزارش کلیک، شیائومی Mi MIX را گوشی هوشمندی با بدنه سرامیکی و صفحه‌نمایشی با پوشش ۶٫۴ اینچ معرفی کرده بود که با تبلیغات شیائومی این گوشی هوشمند، دستگاهی مقاوم در برابر ضربات نمایش داده شده بود.

علاوه بر تمام تبلیغات مثبت از طرف شیائومی گزارشی از یکی از کاربران Mi MIX رسیده است که گوشی هوشمند شیائومی Mi MIX این کاربر از ارتفاعی نه چندان زیاد از دست او به زمین پرتاب شده و علاوه بر بدنه سرامیکی Mi MIX صفحه‌نمایش این گوشی هوشمند نیز صدمات جدی دیده است. این در حالی است که در مشخصات فنی این گوشی هوشمند ما شاهد پوشش صفحه نمایش Mi MIX با محافظ صفحه گوریلا گلس هستیم.

بسیاری از کاربران ترجیح می دهند تا گوشی هوشمند را درون قاب‌ها و محافظ ها نگذارند و زیبایی ظاهری گوشی هوشمند خود را ترجیح می دهند و کمپانی های سازنده نیز باید به محافظت از گوشی هوشمند در برابر ضربات احتمالی فکر کنند.

گوشی هوشمند شیائومی Mi MIX و عملکرد ضعیف بدنه

این کاربر عکس گوشی هوشمند صدمه دیده خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است. در هر صورت باید دید که این کوتاهی و قصور از طرف چه شرکتی پذیرفته می شود، آیا شیائومی این کوتاهی را قبول کرده و یا این نقصان به محافظ صفحه گوریلا گلس بازمی گردد.بدون دیدگاه