انتصاب اولین بانوی مدیرکل ارتباطات در یزد

از این پس مشاوران امور زنان کلیه سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات باید در کمیته انتصابات به عنوان عضو مدعو شرکت کنند.

به گزارش کلیک، سودابه رادفر، مشاور وزیر ارتباطات در امور زنان و خانواده، اظهار داشت: اخیرا معاونت توسعه و پشتیبانی وزارت ارتباطات در بخش‌نامه‌ای به تمام سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه اعلام کرد که از این پس مشاوران امور زنان کلیه سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه این وزارتخانه باید در کمیته انتصابات به عنوان عضو مدعو شرکت کنند.

رادفر افزود: این زنان پس از عضویت در کمیته انتصابات نسبت به شناسایی زنان موفق، بررسی رزومه و همچنین انتخاب این زنان به عنوان مدیران کل نظارت دارند.

وی بیان کرد: امیدواریم تعداد زنان مدیر در وزارت ارتباطات افزایش یابد، با این حال در حال حاضر ۵ زن به عنوان مدیر در وزارت ارتباطات مشغول فعالیت هستند.

مشاور وزیر ارتباطات در امور زنان و خانواده همچنین از انتصاب یک زن به عنوان مدیرکل وزارت ارتباطات در استان یزد خبر داد و گفت: خانم فداکار اولین زنی است که در استان یزد به عنوان مدیرکل منصوب شده است که متولد سال ۵۷ است و دارای سال‌ها سابقه اجرایی در وزارت ارتباطات است که ایشان علاوه بر زن بودن، در راستای جوانگرایی نیز انتخاب شده است.

 بدون دیدگاه