مشخصات لو رفته تبلت Verizon Ellipsis 8 HD

کمپانی اپراتور Verizon با همکاری Ellipsis تبلت هایی ارزان قیمت را وارد بازار کردند،حالا این دو کمپانی بار دیگر در ساخت تبلت Verizon Ellipsis 8 HD  با هم همکاری خواهند داشت.

به گزارش کلیک، کمپانی های Verizon و Ellipsis در حال ساخت نسل جدید تبلت های خود با نام Verizon Ellipsis 8 HD هستند. نسل قبلی این تبلت ها در سال ۲۰۱۴ با نام Ellipsis 8 عرضه شد که از جمله تبلت های ارزان قیمت به حساب می‌آمد.از جمله تبلت های عرضه شده توسط این دو برند می توان به نسل های قبلی این مدل با مشخصات Ellipsis 7 و Ellipsis 10.1 اشاره کرد.

حالا ما شاهد عکس های لو رفته ای از ای تبلت هستیم که Evan Blass این عکس‌ها را منتشر کرده است.در عکس های لو رفته از Verizon Ellipsis 8 HD ما شاهد ضخامت نازک تر این تبلت هستیم و از دیگر مشخصات فنی این تبلت می‌توانیم به اتصال LTE،اندروید مارشمالو  اشاره کنیم. انتظار می رود که این تلبت در رنگ های آبی و خاکستری عرضه شود. هنوز اطلاعات دیگری از تبلت Verizon Ellipsis 8 HD منتشر نشده است.

مشخصات لو رفته تبلت Verizon Ellipsis 8 HD

مدل قبلی این تبلت یعنی مدل Ellipsis 8 در حال حاضر با قیمت ۴۹۹۹ دلار به فروش می رسد. احتمال می رود که قیمت Ellipsis 8 HD نیز نزدیک به قیمت Ellipsis 8 باشد.هنوز زمان مشخصی برای رونمایی Ellipsis 8 HD مشخص نشده است ولی به زودی شاهد اطلاعات دقیق تری از این تبلت خواهیم بود.بدون دیدگاه