واقیعت های بازی های ویدئویی ایران

مستند بهتر از زندگی با موضوع واقیعت های دنیای بازی های ویدئویی ایران در پردیس چارسو اکران شده است.

به گزارش کلیک، «بهتر از زندگی»، مستندی درباره‌ واقعیت‌های دنیای بازی‌های ویدئویی ایران است که برخلاف سایر مستندهایی که تاکنون با این موضوع در ایران ساخته شده، به تمجید و تحلیل این هنر-صنعت می‌پردازد. روایت این مستند درباره‌  بازی‌سازی به نام سیروس پورلطیفی است. بیشتر روایت متوجه تلخی از دست رفتن جوان‌هایی خواهد بود که به جای ماندن و فعالیت در عناوین داخلی، تنها سعی می‌کنند تا خود را از مهلکه نجات دهند.انسان‌هایی که باید در دیگران و هم‌نسلان خود تکثیر شوند و جریانی مهم را شکل دهند؛ اما از دست می‌روند.

این فیلم روایت تصویری مستند-تلفیقی از تصاویر مستند و بازی‌های ویدئویی است که از آشنایی کامل کارگردان نسبت به دنیای بازی‌های ویدئویی خبر می‌دهد.

«بهتر از زندگی» به کارگردانی ماهان خمامی‌پور و تدوین پالیز خوشدل، اولین اکران عمومی خود را در جریان جشنواره‌ فیلم کوتاه تهران تجربه می کند. این جشنواره که از تاریخ ۱۸  آبان ماه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شده و در روز افتتاحیه و اختتامیه خود میزبان «بهتر از زندگی» است.

اکران اول در روز افتتاحیه و تاریخ سه‌شنبه، ۱۸ آبان، ساعت ۱۶ در سالن چهار پردیس سینمایی چارسو برگزار شده و اکران دوم نیز در روز اختتامیه، یکشنبه، ۲۳ آبان، ساعت ۱۸ در سالن چهار پردیس سینمایی چارسو انجام می شود.

شایان ذکر است که تماشای این مستند در پردیس سینمایی چارسو، واقع در خیابان جمهوری اسلامی، تقاطع پل حافظ، برای عموم علاقمندان رایگان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.