سونی برای بهبود شتاب سنجی Xperia X نرم افزاری ارائه کرد

ظاهرا سری جدید گوشی اکسپریا ایکس آن گونه که کمپای ژاپنی سونی انتظار داشت به محبوبیت نرسید.

به گزارش کلیک، یکی از  مشکلات گوشی اکسپریا ایکس مربوط به مسائل شتاب سنجی آن بود، که برخی از صاحبان این گوشی در گذشته گزارش هایی را در این باره داده بودند. سونی هم در حدود دو هفته پیش وعده داد که با انتشار یک به روز رسانی در آینده ای نزدیک این مشکل (شاید نه چندان مهم از دید کمپانی) را حل کند.

خب، ظاهرا برطرف کردن این مشکل برای سونی دو هفته طول کشیده است، اما مهندسان این شرکت به روز رسانی نرم افزاری را برای اکسپریا ایکس در نظر گرفته اند که می تواند برخی از مسائل مربوط به شتاب سنجی را برطرف نماید.

آپدیت جدید این دستگاه با شماره ساخت ۳۵٫۰٫A.1.297 از امروز در دسترس کاربران قرار گرفته است. اما اگر نمی توانید به آن دسترسی پید کنید، بهتر است گوشی خود را مجددا راه اندازی نمایید، چرا که تا به حال ساده ترین روش برای دسترسی به این به روز رسانی همین کار بوده است.

همان طور که گفتیم ظاهرا سونی از استقبال و فروش این گوشی هم راضی نبود. هنوز نمی توان گفت که آیا این گوشی هم شکستی دیگر را برای سونی رقم زده است یا خیر، اما اگر می خواهد این اتفاق رخ ندهد، باید بیشتر از این ها در بازار رقابی اسمارت فون ها بدرخشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.