ایکس باکس اسلیم E با ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم S چه فرقی دارد؟

ایکس باکس اسلیم E با ایکس باکس اسلیم S چه فرقی می کند و آیا ارزش خرید را دارد یا خیر ؟ ضعیف تر است یا قوی تر؟ این ها سوالاتی است که در این مطلب به آن ها پاسخ داده شده است.

کلیک- به تازگی مایکروسافت تلاش هایی را برای ظاهر ایکس باکس انجام داده است. برای نمونه این شرکت اسلیم قبلی را عوض کرده است تا بازار کنسول خود را در مقایسه با سونی پلی استیشن ۳ و نینتندو وی همچنان  در دست داشته باشد. ایکس باکس اسلیم E همان سخت افزار ایکس باکس اسلیم  را دارد البته با تفاوت های جزئی . در واقع این مدل ادامه دهنده راه ایکس باکس اسلیم S است و البته با کمی تغییر که در ادامه در مورد آن صحبت می کنیم . در سه مدل ۴،۲۵۰ و۵۰۰  گیگا بایتی در حال تولید است و همان قیمت مدل S را دارد.

مقایسه Xbox Slim E یا جدید با Xbox Slim S

۱- ایکس باکس اسلیم E ، چهار پورت USB دارد اما تعداد ایکس باکس اسلیم S پنج عدد است.

۲ – فیش آداپتور ایکس باکس اسلیم E تکی شده است. در حالی که برای ایکس باکس اسلیمs  دو تکه بود.

تفاوت پورت های ایکس باکس اسلیم E با ایکس باکس اسلیم

تفاوت پورت های ایکس باکس اسلیم E با ایکس باکس اسلیم

آداپتور تک فیش و کابل تصویر کامپوزیت ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم E

آداپتور تک فیش و کابل تصویر کامپوزیت ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم E

۳- کابل AV در ایکس باکس اسلیم E به صورت جک ۵.۳ میلی متری ( هدفونی ) در آمده است و خبری از فیش قبلی نیست.

۴– دکمه های روشن و خاموش و همچنین دکمه Eject در ایکس باکس اسلیم S لمسی بودند اما در ایکس باکس اسلیم E به صورت مایکروسوئیچ در آمده اند.

۵ – کانکتور صدای دیجیتال یا همان Cable Optical در ایکس باکس اسلیم E حذف شده است و فقط باید از طریق HDMI صدا را گوش بدهید.

۶ – ظاهر ایکس باکس اسلیم E شکیل تر و به روز تر است و همچنین خیلی شبیه به ایکس باکس وان شده است . یک قسمت طراحی مات دارد و یک قسمت دارای طراحی براق است . بقیه موارد مثل سرعت و عملکرد ، مقدار هارد درایو ، گرافیک و فن و درایو نوری و … مشابه با اسلیم اس است .

محتویات بسته بندی ایکس باکس اسلیم E را می توان به طور خلاصه گفت:

مایکروسافت  مقداری اصلاحیه روی مدل S انجام داده است و با نام اسلیم مدل S روانه بازار کرده است. مدل s در بازار دیگر به صورت آکبند یا صفر کیلومتر نیست.بدون دیدگاه