آخرین فرصت ثبت‌نام برای حضور در الکامپ

شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر جهت ثبت‌نام و حضور در در سالن استارتاپ‌های بیست و دومین نمایشگاه الکامپ، تا ۵ آذرماه فرصت دارند.

به گزارش کلیک، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا با اختصاص سالنی مجزا به این بخش، زمینه حضور ۱۵۰ استارتاپ را در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم فراهم ساخته است. از سوی دیگر با هدف ایجاد فضایی موثرتر برای فعالیت استارتاپ‌ها، شرایط حضور شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر به عنوان بازیگران این اکوسیستم نیز در این سالن فراهم شده است.

از این رو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور پیرو اطلاعیه پیشین این سازمان، از تمامی شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر که علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه الکامپ در سالن استارتاپ‌ها هستند دعوت می‌کند فرم ثبت‌نام را از سایت سازمان به نشانی www.irannsr.org دریافت کرده و حداکثر تا روز جمعه ۵ آذر ماه به نشانی الکترونیکی elecomp@irannsr.org  ارسال کنند.

براساس این گزارش وجود فضای سخنرانی برای ارائه ایده‌ها و همچنین کافه IT به عنوان محلی برای مذاکره و گفتگو با سرمایه گذاران و حامیان، در این سالن پیش بینی شده است.

بیست و دومین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در روزهای ۲۵ تا ۲۸ آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .