Android Device Manager یک گوشی نکسوس ۶P گم شده را پیدا کرد

یک دستگاه گوشی هوشمند نکسوس ۶P توسط برنامه Android Device Manager که بر روی دستگاه های اندروید وجود دارد؛ پیدا شد.

به گزارش کلیک، Android Device Manager یک برنامه بسیار کاربردی است که بر روی دستگاه های اندروید قرار دارد که به وسیله این برنامه کاربر می تواند گوشی هوشمند گمشده خود را پیدا کند. براساس گزارش ها یک کاربر اندروید گوشی هوشمند خودرا گم کرده و از امکانات ADM استفاده کرده و توانسته نکسوس ۶P خود را پیدا کند

Android Device Manager یک گوشی نکسوس 6P گم شده را پیدا کرد

شرح این گم شدن این گونه توضیح داده شده است که کاربر گوشی هوشمند خود را در اتوبوس گم می کند. دستگاه هم مجهز به رمز اثر انگشت بوده و هم رمز داشته ولی اطلاعات بسیار مهمی نظیر کارت های بانکی و اطلاعاتی نظیر آن در کارت وجود داشته که این موضوع باعث شده است تا کاربر تلاش کند تا حتماً دستگاه خود را پیدا کند.

کاربر بعد از متوجه شدن نبود دستگاه خود از، Android Device Manager خود استفاده کرده و توانسته مختصات محل قرار گیری دستگاه را پیدا کند و متوجه شده که دستگاه دزدیده شده است؛ با استفاده از این قابلیت کاربر توانسته با راحتی دستگاه گم شده؛ یا بهتر است بگوییم دزدیده شده خود را پیدا کند.

Android Device Manager یک گوشی نکسوس 6P گم شده را پیدا کرد

استفاده از قابلیت، Android Device Manager باعث می شود تا کاربر به راحتی دستگاه خود را پیدا کند و معمولاً کاربران اندروید این قابلیت را نادیده می گیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.