کیا یک تیزر ویدیویی جدید از سدان اسپرتGT خود منتشر کرده است

کمپانی کیا، سومین تیزر ویدیویی کیا GT  را قبل از نمایشگاه دیترویت منتشر کرد.

به گزارش کلیک،  کمپانی کیا امروز یک تیزر ویدیویی از سدان اسپرت جدید خود منتشر کرده است،  که در مقایسه با تیزرهای قبلی جزئیات بیشتری از این خودروی زیبا را فاش می کند، ۲۰۱۸ KIA GT Sedan Rendering یکی از مدل های زیبای خودروهایی از نوع سدان است، ما در این ویدئو بیش از پیش با جزئیات این خودرو آشنا می‌شویم. در دو ویدئوی قبلی که از این خودرو منتشر شده بود بیشتر بر روی عملکرد این خودرو تمرکز شده بود، اما ما در این تیزر بیشتر نگاهمان بر روی طراحی زیبای این سدان کشیده می شود. ناگفته نماند که  علیرغم میل باطنی کیا، در ماه پیش  با انتشار چند عکس از این خودرو، جزئیات زیادی از آن را دیده بودیم.

2018 KIA GT Sedan Rendering

 جزئیاتی که در این ویدئو بیشتر به چشم می خورد، شامل دریچه‌های روی کاپوت، شکلی کلی بدنه زیبای خودرو، چراغ‌های LED روز روشن آن و چهار سراگزوز کیا GT است.

با وجودی که هنوز جزئیات پیشرانه‌های این خودرو هنوز اعلام نشده است، ولی به‌احتمال‌زیاد GT از همان موتور ۳.۳ لیتری ۳۶۵ اسب بخاری توربو دوقلوی V۶ که قبلاً آن را در جنسیس G۸۰ دیده‌ایم استفاده خواهد کرد. کیا GT طبق گزارش‌ها با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک وارد بازار خواهد شد. بنا بر خبرهای منتشر شده، شرکت کیا از این خودرو  را در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۷ رونمایی خواهد کرد.بدون دیدگاه