چه چیزی در عنوان هفتم Resident Evil انتظار طرفداران را می کشد؟

تهیه کننده Resident Evil اعلام کرد که در Resident Evil 7  علاوه بر بازی جذاب و ترسناک، جنبه‌های بسیار آشنایی  انتظار طرفداران را می کشد.

به گزارش کلیک، طرفداران  Resident Evil 7: Biohazard بشدت منتظر ماه آینده هستند  که  قرار است بعد از ۴ سال ،  هفتمین عنوان اصلی سری بازی ترسناک Resident Evil با آنها دیدار داشته باشد.

به  گفته ی تولیدکنندگان بازی Resident Evil 7 تفاوت‌های کلیدی با عناوین قبلی سری خود دارد.  در این بازی جدید شخصیت اصلی یک انسان معمولی است و عضوی از گروه ضربت اصلی نیست، همچنین این بازی برای اولین بار در تاریخ سری اصلی به‌صورت اول شخص بازی می‌شود.

تهیه کننده بازی آقای ماساچیکا کاواتا (Masachika Kawata) در مصاحبه اخیر خود با  سایت گیم اینفورمر چنین گفت:

وقتی تصمیم گرفتیم در این نسخه برروی ژانر وحشت تمرکز کنیم، به این نکته رسیدیم که با اول شخص کردن بازی، بازی‌باز به‌صورت کامل غرق در تجربه بازی می‌شود و این می‌تواند تغییر مثبتی باشد. در کنار آن ما شخصیت اصلی بازی را بازی‌باز قرار داده‌ایم تا بدین شکل او ارتباط بسیار بهتری با‌ آن برقرار کند و وحشت بقا را بهتر درک نماید.

آقای ماساچیکا کاواتا (Masachika Kawata)

آقای کاواتا به این نکته اشاره کرد که بازی دارای عناصر آشنای بسیاری خواهد بود و Resident Evil 7: Biohazard با ریشه‌های سری ارتباط دارد. وی در ادامه ی صحبت هایش گفت:

“شاید در ابتدای تجربه بازی شما آن حس بازی‌های Resident Evil را در آن تجربه نکنید اما این بازی است که باتوجه به سری آن ساخته شده، از هیجانات فوق العاده آن کشتن موجودات مختلف تا حس ماجراجویانه و حل معماهای مختلف. همانطور که پیش‌تر هم اشاره شد، طرفداران می‌توانند موارد بسیار جذابی را در رابطه با بازی‌های قبلی در بازی پیدا کنند و ما امیدواریم که طرفداران از آن‌ها لذت ببرند.

ما واقعا سعی کرده‌ایم تا سبک وحشت بقا در بازی قوی باشد و به اوج خود رسد. پس مطمئن باشید وقتی این بازی به دست شما برسد، حس یک عنوان اصلی از سری Resident Evil را می‌دهد. Resident Evil 7 تنها درباره ترس‌ نیست و همانند دیگر عناوین سری توازنی در هیجان دادن به بازی‌باز و سپس آرام شدن اوضاع و انتقال حس پیروزی به بازی‌باز دارد.”

Resident Evil 7: Biohazard  قرار است در ۲۴ ژانویه سال ۲۰۱۷ برای ایکس‌باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه گردد . همچنین دموی یک ساعتی این بازی ترسناک  در شبکه‌های ایکس‌باکس لایو، پلی استیشن نتوورک و استیم در دسترس گیمرهاست.شایان ذکر است که  Resident Evil 7: Biohazard به‌صورت کامل برروی پلی استیشن وی آر قابل بازی خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.