راهکار سریع و آسان ساختن شماره مجازی برای ارسال و دریافت پیامک آنلاین

اگر نیازمند یک شماره تلفن برای ثبت نام در نرم افزارهای پیام رسان و شبکه های اجتماعی هستید تا هویت شما تایید شود، می توانید یک شماره ی مجازی داشته باشید، اما باید چطور و کجا آن را بسازید؟

کلیک – iهمانطور که می دانید بعضی از  نرم افزارها و به خصوص نرم افزارهای پیام رسان و شبکه های اجتماعی در حال حاضر برای ثبت نام  و تایید هویت از شما یک شماره تلفن می خواهند تا  پیامکی را به شما ارسال کنند و مراحل تایید هویت شما انجام پذیرد، ولی بسیاری از اشخاص از این روند راضی نیستند. در صورتی کهبه هر دلیلی دوست ندارید از شماره خودتان برای ایجاد حساب کاربری استفاده کنید، می توانید راه های جایگزین دیگری را امتحان کنید. یکی از این راه ها استفاده از سایت هایی است که با ایجاد یک حساب کاربری برای شما امکان دریافت آنلاین پیامک و تماس را فراهم می کنند. ۵ سایت برتر در این زمینه در ذیل معرفی شده اند.

۱-TextNow
TextNow سایتی است  که  به شما یک شماره تلفن امن و انحصاری اختصاص می دهد. این وب سایت  همچنین به کاربر یک پنل اختصاصی می دهد که امکان دریافت پیامک برای حساب کاربری را داراست. ولی مشکلی که  در مورد این سایت وجود دارد این است که اغلب کاربرن در زمان ثبت نام با پیغام خطای “!Smething went wrong with your signup. Please try again” مواجه خواهند شد. روش برطرف نمودن این خطا استفاده از یک وی پی ان و یا پروکسی اختصاصی مربوط به ایالات متحده می باشد. پس از ثبت نام دیگر نیاز به هیچ تغییر IP نخواهید داشت و به سادگی می توانید به حساب کاربری وارد شده و پیام هایتان را دریافت نمایید. شماره تلفن اختصاصی شما برای دریافت پیامک بعد از ورود در قسمت Account Details قابل مشاهده است.

TextNow

۲-Pinger Textfree Web

در مواردی  که به پروکسی برای تبدیل آی پی برای ایالات متحده دسترسی ندارد و نتوانستید از روش قبل استفاده کنید به عنوان بهترین جایگزین می توانید از سرویس Pinger Textfree Web بهره بگیرید. این سرویس به صورت رایگان برای همه قابل دسترس می باشد و هیچ نیازی به تغییر آی پی در استفاده از آن وجود ندارد. تنها موردی که در زمان ثبت نام به آن نیاز خواهید داشت یک کد پستی معتبر از ایالات متحده مانند ۰۱۰۰۱ می باشد که آن را نیز می توانید به سادگی با جستجو در نت  بیابید. پس از اتمام ثبت نام لیستی از تلفن های تماس ایالات متحده به شما نمایش داده خواهد شد که می توانید یکی از آن ها را به دلخواه انتخاب نمایید.

Pinger Textfree Web

در این سایت در صورتی که شماره تلفن انتخابی خود را فراموش کردید. با یک کلیک ساده بر روی Options ، شماره شما هنگام بالا آمدن اطلاعات در خط نخست نمایش داده می شود.

۳-Sellaite SMS RECEIVER

باید گفت که سرویس Sellaite SMS RECEIVER سازوکاری کمی متفاوت نسبت به سایر رقبای خود دارد .  و آن هم بدین صورت است که این سرویس تعدای شماره تلفن عمومی از کشور استونی را در اختیار قرار می دهد و این را هم باید بدانید که شماره های در دسترس قرار گرفته قطعا فعال هستند. زیرا این سایت به محض غیر فعال شدن یک شماره آن را از سایت حذف خواهد کرد. به سادگی با کلیک بر روی شماره تلفن آنلاین مجود در سایت ، پیام های ارسالی به آن شماره نمایش داده خواهند شد.

Sellaite SMS RECEIVER

۴- Twilio
در سرویس سایت  Twilio به شما یک شماره تلفن اختصاصی بطور رایگان در یک حساب آزمایشی در دسترس قرار خواهد گرفت. با این روند با ایجاد شما حساب کاربری خود در این سایت خواهید توانست کد تأییدیه را توسط شماره خود دریافت نمایید. از این موضوع هم نباید گذشت که از هر سرویس شماره تلفن موقتی که گفته شده برای دریافت کد تأییدیه و فعال کردن حساب آزمایشی Twilio می توانید استفاده کنید. شما می توانید شماره تلفن اختصاصی که از Twilo گرفته اید را با کلیک کردن بر روی NUMBERS در نوار منو بالای صفحه مشاهده کنید.برای مشاهده پیامک های دریافتی بر روی LOGS که در ادامه MESSAGES قرار دارد کلیک کنید. توجه داشته باشید که حساب آزمایشی Twilio اجازه ارسال پیام را به شماره های تأیید نشده نمی دهد اما در دریافت پیامک از هر شماره تلفنی هیچ مشکلی ندارد.

Twilio

۵- Receive-SMS-Online.com
در آخرین مورد باید در مورد سرویس  Receive-SMS-Online.com صحبت کنیم که با در اختیار قرار دادن ۹ شماره عمومی این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد که بتواند از هرکدام از این شماره ها تماس و پیامک دریافت نماید.

 Receive-SMS-Online.com۲ دیدگاه

ramin

کدومش برای تلگرام جواب میده؟

ناشناس

شرافتا دمت گرم ۲۰۰ تا سایت و برنامه رو تست کردم تا رسیدم به پست تو که جواب داد