تصاویری واقعی از محافظ گلکسی S8 منتشر شد

پرچم دار بعدی سامسونگ در حدود ۲ الی ۳ ماه دیگر منتشر خواهد شد و طبیعتا شایعات، تصاویر و گزارش های مختلفی از این گوشی به بیرون درز پیدا می کند.

به گزارش کلیک، پیش از این شاهد نقشه ها، رندرها، تصاویر نسبت داده شده به گوشی و حتی قاب های طراحی شده برای این گوشی بودیم. اما امروز تصاویر زنده (نه رندر شده) جدیدی از یک سری قاب منتشر شد، که ادعا می شود مربوط به گلکسی اس ۸ سامسونگ است. در حالی که هنوز به اثبات نشده که این قاب ها ۱۰۰ درصد مربوط یه اس ۸ است، اما ظاهرا سازنده از محصول خود مطمئن است.

معمولا سازندگان قاب از شایعه سازی استفاده می کنند و در نهایت زودتر از عرضه گوشی، محصول خود را به عنوان پیش نیاز کالای مورد نظر وارد زنجیره فروش می نمایند. با این همه، همان طور که گفتیم، نمی دانیم این قاب ها مورد تایید سامسونگ است یا خیر.

قاب احتمالی گلکسی اس 8

قاب احتمالی گلکسی اس ۸

با توجه به تصاویر بالا، می توان نتیجه گرفت که خبری از دوربین دوگانه نیست، در حالی که پیش از این انتظار می رفت از آن استفاده شود. هم چنین گفتنی است که دکمه های سخت افزاری پاور و صدا، همگی در سمت چپ گوشی قرار دارند. اما عکس های ادعایی که ما از گلکسی اس ۸ در اوایل این ماه دیده بودیم، نشان دهنده یک دکمه پاور در سمت راست و دکمه صدا در سمت چپ بود. در قسمت پایینی هم می توانیم یک دایره کوچک را ببینیم که شبیه به ورودی درگاه جک ۳٫۵ میلی متری است.

در سمت راست شاهد یک شکاف باریک و طولانی هستیم. نمی توانیم دقیقا ادعا کنیم که این شکاف مربوط به چیست، اما ممکن است که مربوط به پورت USB C باشد. در قسمت بالای این قاب هم یک شیار دیگر وجود دارد که ممکن است مربوط به بلندگوهای استریو، یا کارت حافظه microSD یا کشوی سیم کارت باشد. اما این بخش از گوشی به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد و سازندگان قاب معمولا آن قسمت را می پوشانند، به ویژه زمانی که دکمه پاور و صدا در جای دیگری قرار دارند، مانند همین مدل.

قاب احتمالی گلکسی اس 8

قاب احتمالی گلکسی اس ۸

در انتها هم یک شیار مربعی شکل در کنار شیار احتمالی جک ۳٫۵ میلی متری هدفون وجود دارد. در حال حاضر، ممکن است برخی بگویند که مانند سوراخ قلم S Pen به نظر می رسد، اما به نظر ما خیلی درست نیست. بله، شایعه شده است که اس ۸ از قلم اختصاصی سامسونگ پشتیبانی می کند، اما تنها به عنوان یک افزودنی برای لوازم جانبی. علاوه بر این، سامسونگ هرگز این قلم را در سمت چپ دستگاه قرار نداده است و همواره جای آن را در سمت راست بود، آن هم احتمالا به این دلیل که پیش بینی می کرد اکثر کاربران راست دست هستند. هم چنین، ما هنوز پورت شارژر را ندیده ایم، ممکن است که همین باشد. البته به نظر برای ورود شارژر خیلی کوچک است.بدون دیدگاه