ایسر پرچم دار خود را به نسخه جدید ویندوز ۱۰ آپدیت نمی کند

ایسر طرح های بزرگی برای گوشی های ویندوزفونی داشت، اما متاسفاته همه چیز با تصمیم مایکروسافت از تعطیلی و تولید نشدن این گوشی ها از هم پاشید.

به گزارش کلیک، این روزها شرکت های کمی گوشی های ویندوزی عرضه می کنند، اما زمان زیادی طول می کشد تا ایسر در میان این شرکت ها جا باز کند. گوشی Jade Primo آخرین پرچم دار ایسر است که ویندوز ۱۰ موبایل بر روی آن اجرا می شود. این گوشی با توجه به این که در آوریل ۲۰۱۶ منتشر شد سخت افزار کاملا مناسب و معقولی دارد.

اما خبر بد این است که این گوشی بر خلاف دیگر گوشی های ویندوزی بازار مانند HP Elite x3 به روز رسانی جدید مایکروسافت به نام Windows 10 Mobile Anniversary Update را دریافت نخواهد کرد. این اطلاعات به تازگی توسط یک سخنگوی ایسر تایید شد، که گفت که دلیل این تصمیم ایسر بی ثباتی سیستم عامل پس از استفاده از به روز رسانی است.

این مقام مسئول افزود: “متاسفانه، به روز رسانی Anniversary برای گوشی Jade Primo منجر به بی ثباتی و عدم کارایی بهینه سیستم عامل گوشی می شود. نسخه فعلی از لحاظ فنی بی عیب و نقص است و بسیار انعطاف پذیر می باشد، بنابراین ما پس از بررسی کامل تصمیم گرفتیم که این به روز رسانی را انجام ندهیم.”

با توجه به این که چنین به روز رسانی بزرگی برای Jade Primo منتشر نمی شود و به توجه به آن چه که در مورد سرنوشت گوشی های ویندوزی گفتیم، پیش بینی می کنیم که دیگر به روز رسانی برای این گوشی منتشر نشود. اما باز هم نمی توان کارهای ایسر را پیش بینی کرد و باید منتظر آینده ماند.بدون دیدگاه