عرضه‌ی کراس‌اوور کامپکت کادیلاک XT3 در سال ۲۰۱۸

بنا به اظهارات یوهان دنیسچین مدیر عامل برند کادیلاک این شرکت در اواسط سال ۲۰۱۸ از خودروی کراس‌اوور با نام XT3 رونمایی می کند، این خودرو ابعادی کوچک‌تر از XT5 کنونی خواهد داشت و تنها یکی از کراس‌اوور/SUV های جدیدی است که به محصولات عرضه شده کادیلاک در آینده اضافه می‌گردد.

به گزارش کلیک، بنا به اظهارات یوهان دنیسچین مدیر عامل برند کادیلاک این شرکت در اواسط سال ۲۰۱۸ از خودروی کراس‌اووری با نام XT3 رونمایی می کند، این خودرو ابعادی کوچک‌تر از XT5 کنونی خواهد داشت و تنها یکی از کراس‌اوور/SUV های جدیدی است که به محصولات عرضه شده کادیلاک در آینده اضافه می‌گردد.

مدیر عامل کادیلاک در ادامه افزود: از آنجایی که ترکیب اصلی در سبد فروش محصولات کادیلاک متشکل از دو مدل XT5 و اسکالید می باشد، قصد داریم با گسترش محصولات کراس‌اوور/SUV فروش کادیلاک را افزایش دهیم.

خبرها حاکی از این است که خودروی XT3 در کارخانه Fairfax واقع در شهر کانزاس تولید می شود. طبق پیش بینی های انجام شده فروش سالانه این خودرو ۲۵ تا ۳۰ هزار دستگاه خواهد بود. کادیلاک در نظر دارد تا بعد از معرفی XT3، به منظور پر کردن فاصله میان XT5 و اسکالید، مدل SUV جدیدی را عرضه نماید، همچنین انتظار می‌رود یک خودروی کراس‌اوور با ابعادی کوچکتر از XT3 در اوایل دهه‌ی آینده میلادی به بازار معرفی گردد.

دنیسچین در ادامه نشست خبری خود با مطبوعات گفت: اگر همچون گذشته کراس‌اوورها محبوب و پر فروش باشند، عرضه ی محصولات جدید ما را در موقعیت قدرتمندی قرار می‌دهد اما اگر مجددا خودروهای سدان در بازار محبوب گردد، ما به موقعیتی بهتر و متعادل تر دست خواهیم یافت.بدون دیدگاه