اپلیکیشن جدید واتس اپ به زودی برای مشاغل عرضه می شود

شرکت فیسبوک که پیام رسان واتس اپ او از جمله مسنجرهای محبوب در میان کاربران است سعی دارد اپلیکیشن جدید و متفاوتی از پیام رسان خود را برای مشاغل و بازار کسب و کار ارائه دهد.

به گزارش کلیک، واتس اپ هفته گذشته ویژگی استوری اسنپ چت را در به روز رسانی جدید خود معرفی نمود. اما این تنها چیزی نیست که فیسبوک برای پیام رسان خود در نظر گرفته است. طبق گزارشات وب سایت Hindustan Times این شرکت اواخر هفته گذشته اعلام کرد که در حال کار بر روی یک پلتفرم پیام رسان تجاری جدید مخصوص کسب و کارها است.

بنیانگذار واتس اپ، Brian Acton گفت: این پلتفرم واتس اپ تمام کسب کارهای کوچک و بزرگ را در برمی گیرد. این اپلیکیشن در واقع جایی است که شما می تواند با تعداد کمی کارمند، به تعداد زیادی مشتری با خواسته های مختلف سرویس خود را ارائه دهید.

این اپلیکیشن ظاهرا قرار است ابتدا در هند عرضه شود، جایی که بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر واتس اپ در آن وجود دارد. البته اکثر شرکت ها در ایالات متحده تلاش می کنند تا بخشی از بازار دیجیتال هند را بدست آورند. اخیرا شرکت مایکروسافت نیز از نرم افزار Skype Lite در این کشور رونمایی کرد. فیسبوک نیز سال گذشته تلاش کرد با ارائه Free Basics دستی در بازار بزرگ هند داشته باشد.( Free Basics اپلیکیشنی است که توسط فیسبوک تهیه شده و این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا به صورت رایگان به فیسبوک و سایر وب سایت های مفید از طریق گوشی هوشمند خود دسترسی داشته باشند.)

واتس اپ که بیش از یک بیلیون کاربر در سراسر جهان دارد، علاوه بر ویژگی استوری، قابلیت دیگری را نیز به تقلید از اسنپ چت در هفته گذشته معرفی نمود. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا عکس ها و ویدیوهایی را نمایش دهید که به طور خودکار پس از ۲۴ ساعت ناپدید می شوند. فیسبوک که واتس اپ را به مبلغ ۱۹ بیلیون دلار خریداری کرد در حال ارائه این ویژگی در ایرلند است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.