آموزش اینستاگرام

آیفون ۶S؛ بهترین گوشی هوشمند اپل در سال ۲۰۱۶

همراه اول در کلیک

آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس دوگوشی هوشمند و آخرین پرچم‌دارهای اپل هستند، ولی با در نظر داشتن کیفیت بالای این دو گوشی هوشمند باید گفت که آیفون ۶s به عنوان برترین گوشی هوشمند اپل در سال ۲۰۱۶ معرفی شده است.

به گزارش کلیک، شاید شما نیز به این موضوع فکر کرده باشید که بهترین گوشی هوشمند اپل در سال ۲۰۱۶ کدام آیفون است. باید گفت که نه آیفون ۷ و نه آیفون ۷ پلاس هیچ کدام موفق به دریافت این مقام نشدند و آیفون ۶s توانست عنوان بهترین گوشی هوشمند در میان محصولات اپل در سال ۲۰۱۶ را به دست بیاورد.

براساس گزارش IHS آیفون ۷ در این لیست عنوان دوم را به دست آورده است و بعد از آن نیز در جایگاه سوم، آیفون ۷ پلاس قرار دارد. اگر به جدولی که از بهترین گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۶ ارائه شده است نگاهی بیندازید متوجه می شوید که نوت ۷ در این لیست جایی ندارد. اما این به معنای از دست رفتن شانس سامسونگ نیست. سامسونگ گلکسی S7 Edge در این لیست به عنوان یکی از محبوب ترین اندروید ها قرار دارد. گلکسی J3 یکی از بهترین میان رده هایی است که در این لیست قرار دارد.

بهترین گوشی هوشمند اپل در سال 2016، آیفون 6s

آیفون ۶s با حدود ۶۰ میلیون رای با سبقت از گلکسی S7 Edge و دیگر رقبای خود با ۲۵ میلیون رای توانسته به رتبه برتر این جدول دست پیدا کند.

شاید بتوان دلیل برتری آیفون ۶s در این جدول را این‌گونه استدلال کرد که آیفون ۷ با قیمت بسیار بالایی عرضه شد و هم چنین تغییرات زیادی در ظاهر خود ارائه نداد و بیشتر کاربران آیفون در انتظار رونمایی از آیفون ۸ هستند که با توجه به تغییرات زیاد، آیفون ۸ را خریداری کنند.

باید دید در آخر سال ۲۰۱۷ کدام گوشی هوشمند می تواند جایگاه بهترین گوشی هوشمند را پیدا کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.