اضافه شدن قابلیت Photo mode به نسخه جدید تلگرام

پیام رسان تلگرام یکی از انواع اپلیکیشن های پیام رسان است که تحت انواع سیستم عامل ها از لینوکس و ویندوز گرفته تا اندروید و iOS در اختیار کاربران مختلف قرار گرفته است. اما اخیراً تیم طراح و برنامه نویس تلگرام خبر افزوده شدن قابلیت های جدید برای کاربران گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز این اپلیکیشن را منتشر کرده است.

به گزارش کلیک، گروه تلگرام اخیراً از جدید ترین قابلیت ها و امکانات این پیام رسان در نسخه مربوط به گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز رو نمایی کرده است. نسخه جدید تلگرام که مناسب گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز است ۲٫۰٫۳٫۰ نام دارد که به گفته تیم برنامه نویس اپلیکیشن تلگرام قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد. البته این قابلیت ها در حال حاضر در حال آزمایش توسط این تیم تحقیقاتی هستند. این تیم تحقیقاتی در حال بررسی این قابلیت ها بر روی نسخه قدیمی اپلیکیشن پیام رسان تلگرام است و قرار است به زودی این قابلیت ها را به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار می دهد.

یکی از این قابلیت ها افزوده شدن گزینه Photo Mode یا همان حالت عکس است. قابلیت افزوده شده دیگر نیز مربوط به ارسال تصاویر است که همان طور که گفته شد در حال حاضر این قابلیت ها توسط تیم طراح و برنامه نویس اپلیکیشن تلگرام در حال بررسی بر روی نسخه قدیمی این پیام رسان پر طرفدار است. با استفاده از قابلیت افزوده شده بر روی ارسال تصاویر کاربر با صفحه جدید مواجه می شود که به وی امکان ارسال چندین عکس هم زمان را بدون خارج شدن از اپلیکیشن تلگرام و ورود به گالری تصاویر را خواهد داد.

این قابلیت جدید در واقع به کاربران برای صرفه جویی در زمان بسیار کمک خواهد کرد. تا پیش از این کاربران تنها قادر بودند در هر بار ارسال عکس یک عکس را برای مخاطب خود ارسال نمایند. اعضای تیم تلگرام در گزارشات خود بر این نکته ذکر کرده اند که امکانات و قابلیت های افزوده شده جدید بر روی اپلیکیشن تحت سیستم عامل ویندوز تلگرام باعث شده است تا کار با این پیام رسان برای کاربران بسیار ساده و آسان باشد.یک دیدگاه

سعید

به کمپین رفع فیلتر #تماس_صوتی_تلگرام بپیوندید.

⭕️ با توجه به مسدود سازی تماس صوتی تلگرام در کشور و جلوگیری از ایجاد ارتباط امن و ارزان در این نرم افزار محبوب که به استناد آمار ها، بیش از ۲۵ میلیون مخاطب ایرانی دارد توهین به مردم شریف ایران میباشد.

از نظر تمام مردم تنها دلیل مسدود سازی این سرویس برای مردم ایران کوتاه شدن دست اوپراتور ها از جیب مردم است که با گرانترین تعرفه ها کمترین امکانات را در اختیار مشترکینشان قرار میدهند.

✳️ در تمام دنیا از فضای آزاد اطلاعات سخن میگویند اما در کشور ما اجازه فعالیت یک سرویس تماس صوتی محبوب داده نمی شود، دلیل این امر چیست؟؟

❎ چه توجیهی در مقابل این حجم از درخواست مردم وجود دارد که مردم را از حقوق اولیه محروم می کنند؟

✅ فرق مردم ما با مردم سایر نقاط دنیا در چیست؟ گناه مردم ما چیست که باید ماهانه میلیاردها تومان پول به اوپراتور های بی کیفیت دهند تا پیش پا افتاده ترین خدمت که تماس و پیامک است را با قیمتی بسیار زیاد به مردم بفروشند؟

⭕️ اگر دلایل امنیتی دارد چرا نرم افزارهای دیگری که در این زمینه فعالیت میکنند مانند واتساپ، گوگل داو لاین و .. همچنان در حال فعالیت هستند؟
آیا اگر خدای ناکرده کسی به فکر عملیات تروریستی باشد برای تماس نمیتواند از تلفن ماهواره ای استفاده کند؟ نمیتواند از وی پی ان و فیلتر شکن استفاده کند؟ نمیتواند از دیگر نرم افزار ها استفاده کند؟

⭕️ تنها دلیل مسدود سازی فشار اوپراتور ها به دولت و دیگر مراجع هست که این امکان را مسدود سازند.
برای رای دادن به رفع فیلتر مکالمه تلگرام بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://t.me/joinchat/AAAAAEKlxELPhiYzFLmqRA
https://goo.gl/RB8V7m