چگونه از اپلیکیشن محبوب FaceApp استفاده کنیم؟

رسانه کلیک – اپلیکیشن فیس اپ این روزها طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. در این مطلب آموزش استفاده از اپلیکیشن FaceApp و فیلترهای مختلف آن را مشاهده می کنید.

اپلیکیشن های عکاسی سلفی بسیار متفاوتی در پلی استور و اپ استور در دسترس کاربران گوشی های هوشمند است. در اکثر اپلیکیشن های عکاسی سلفی، بیشتر افکت هایی شبیه به حیوانات روی چهره افراد قرار می گیرد و در واقع می توان گفت در این میان تنوع زیادی در میان اپلیکیشن های عکاسی سلفی وجود نداشته است.

بعد از مدتی، اپلیکیشنی به بازار عرضه شده است که این برنامه عملکردی متفاوت از سایر اپلیکیشن های عکاسی سلفی دارد و در این اپلیکیشن شما می توانید جنسیت و حتی سن خود را تغییر دهید. این اپلیکیشن محبوب، فیس اپ نام دارد و این روزها در فضاهای مجازی بسیار محبوب شده است.

عملکرد اپلیکیشن فیس اپ در واقع بر پایه تغییر جنسیت و سن و سال است. در این اپلیکیشن شما می توانید یک عکس از خود بگیرید و یا عکس خود را از گالری انتخاب کنید و سپس از میان افکت های پیری، جوانی، کودکی، زن، مرد و سایر افکت های دیگر، افکت مورد نظر را انتخاب کنید. در این اپلیکیشن شما می توانید چهار عکس و یا دو عکس را در کنار هم قرار دهید و عکس خود را در صفحه های مجازی به اشتراک بگذارید.

در این اپلیکیشن حالتی با نام Flash نیز وجود دارد که پوست صورت را صاف تر می‌کند و چهره را زیباتر نشان می دهد. در روزهای اخیر اپلیکیشن فیس اپ مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار گرفته است و با استفاده از این اپلیکیشن نیز با بسیاری از افراد مشهور شوخی هایی شده است که شاید دیدن این عکس ها خالی از لطف نباشد.

اپلیکیشن فیس اپ

چگونه از اپلیکیشن محبوب فیس اپ،FaceApp استفاده کنیم؟

در هفته های اخیر کاربران در اینستاگرام از اپلیکیشن FaceApp برای انتشار تصاویر دوران پیری خود استفاده می کنند. در حقیقت برنامه پیر کردن چهره فیس اپ دوباره تبدیل به یک ترند شده است و علاوه بر کاربران عادی، افراد مشهر نیز برنامه فیس اپ را مورد استفاده قرار می دهند.

1 نظر
  1. Anoosha می گوید

    لطفا بگید که ما وقتی می خواهیم از یه عکسی کی توی گالری داریم تو برنامه فیس اپ استفاده کنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.