آموزش اینستاگرام

گلکسی اس۷ پرفروش ترین گوشی سامسونگ لقب گرفت

همراه اول در کلیک

بدون شک همه ما می دانیم که گلکسی اس ۷ گوشی خوب و کاربرپسندی بود، اما ظاهرا این گوشی فراتر از حد انتظار ظاهر گردیده و تبدیل به محبوب ترین محصول سامسونگ شده است.

به گزارش کلیک، بر اساس گزارش اجمالی که آژانس تبلیغاتی موبایل (ScientiaMobile) برای سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ منتشر کرده است گلکسی اس ۷ پرفروش ترین محصول سامسونگ در تمام دنیا و تمام بازارهایی بوده که سامسونگ در آن سهم مهمی داشته است. در واقع این بدان معناست که این گوشی پرکاربردترین و مورد استفاده ترین گوشی هوشمند سامسونگ در حال حاضر می باشد.

حالا نکته این جاست که آیا گلکسی اس ۸ هم در نهایت به این سرنوشت دچار خواهد شد یا خیر؟ شاید چنین شود اما ممکن است کمی طول بکشد. پیش از این هم گلکسی اس ۵ تبدیل به مورد استفاده ترین دستگاه سامسونگ در جهان تبدیل شده بود که ماه مارس سال گذشته هم ادامه داشت.

با وجود فروش آهسته و استقبال نه چندان گرم کاربران، سامسونگ توانست میلیون ها واحد از گلکسی اس ۵ به فروش برساند، بنابراین این فروش برای اس ۷ طبیعی به نظر می رسد. علاوه بر این می توان پیش بینی کرد که رشد محبوبیت برای اس ۸ بیشتر از گذشته باشد.

در حال حاضر ScientiaMobile نسبت به راه اندازی گلکسی اس ۸ توسط سامسونگ توجه نشان داده است. بر اساس اطلاعات آن ها، پتانسیل ارتقاء برای کاربران از گلکسی اس ۷ یا اس ۵ به گلکسی اس ۸ می تواند تاثیر مهمی در افزایش فروش آن ها داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.