جدیدترین هارد درایورهای شرکت سیگیت به ایران رسید

در روزهای گذشته شرکت سیگیت طی مراسمی از سه مدل حافظه قدرتمند خود رو نمایی کرد. طی این مقاله جزییات این مراسم خدمتتان ارائه می شود.

به گزارش کلیک، شرکت سازگار طی این مراسم مدل های آیرون‌ولف، اسکای‌هاک و باراکودا را معرفی کرد. آقای ابراهیم مدیر بخش خاورمیانه سیگیت معرفی این مدل ها را برعهده داشت و مراسم با سخنرانی وی شروع شد. در ادامه این مراسم از فروشندگان ، نمایندگان و رسانه های برتر تقدیر به عمل آمد.

باراکودا
بارکودا یک هارددرایور از کمپانی سیگیت، که با الهام از نسل گذشته خود مجددا تولید می شود. باراکودا در سه مدل BarraCuda، BarraCuda Pro و FireCuda مناسب برای محاسبات، کارهای روزانه و بازی طراحی شده است. هارد درایوهای باراکودا قابلیت های گوناگونی دارند. برای کسانی که به دنبال عملکرد بهتر و ذخیره سازی حرفه ای تر هستند مدل باراکودای پرو با سرعت و ظرفیتی بیش از گذشته عرضه شده است. مدل FireCuda عملکردی ۵ برابری دارد که سریعتر از هارد درایوهای استاندارد مخصوص سیستم های گیمینگ طراحی شده و به راحتی می‌تواند جواب خواسته های علاقمندان به بازیهای رایانه ای و گیم ها باشد.

آیرون‌ولف
هارد درایوهای IronWolf در دو مدل IronWolf و IronWolf Pro طراحی و تولید شده که مخصوص ذخیره سازهای تحت شبکه NAS هستند و بهترین عملکرد شان را برای ذخیره سازی گروهی بیش از یک Bay ارائه می دهند. دیگر ویژگی این هارد ها توانایی پشتیبانی از پروتکل Raid است که با جفت شدن هاردها و اتصالشان به یکدیگر موجب افزایش فضای ذخیره سازی و افزایش امنیت در حفظ اطلاعات می گردد.ایرون ولف یک هارد خاص مناسب برای حرفه ای هاست و مناسب برای علاقه مندان به فناوری وکسب و کارهایی که تحت شبکه NAS ذخیره سازی انجام می دهند و نیاز به ذخیره سازی در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته دارند.

اسکای‌هاک
این هارد مخصوص ضبط تصاویر هوشمندانه تر به وسیله دوربین مدار بسته است .ده سال پیش شرکت سیگت با عرضه هارد های مخصوص دوربین مداربسته در بازار پیشگام و مشهور بود. و امروزه SkyHawk به عنوان یکی از قویترین هارد درایو مخصوص دوربین مداربسته، در بازار توسعه دهنده همان شهرت است. درایوهای SkyHawk بهترین عملکرد را در ذخیره سازی اطلاعات برای استفاده‌های طولانی مدت و بدون وقفه داردو به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته بدون وقفه به ذخیره سازی تصاویر بپردازند. هر درایو اسکای هاک توان این را دارد که تصاویر ۶۴ دوربین یا کانال ویدئویی را به طور همزمان ثبت کند و در ضبط فریم ها به اندازه هوشمند است که با استفاده از این هارد هیچ فریمی از بین نخواهد رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .