آموزش ساخت اکانت واتساپ با پیش شماره ۱+

ممکن است به هر دلیلی تمایل داشته باشید که یک اکانت واتساپ با کد ۱+ داشته باشید. هر شماره‌ای را برای ساخت اکانت می‌توانید انتخاب کنید ولی در مرحله‌ی تایید هویت با مشکل روبرو خواهید شد، البته راهکاری نیز برای حل این مشکل وجود دارد، در ادامه با کلیک همراه باشید.

کلیک– به عنوان یک راهکار می‌توان از اپلیکیشن‌هایی که در گوگل پلی و سایر مارکت‌ها برای این منظور وجود دارند، استفاده کرد. این اپلیکیشن‌ها قادر خواهند بود به کاربر شماره‌هایی با کد کشور دیگری اختصاص دهند.

ابتدا اپلیکیشن Primo را از گوگل پلی با استفاده از این لینک دانلود نمایید و بر روی گوشی خود نصب کنید. پس از آنکه برنامه نصب گردید، آن را اجرا کرده و ثبت نام نمایید. برای ثبت نام باید از یک شماره‌ی واقعی استفاده کنید.

اکنون می‌توانید نام کشور خود را تعیین کنید و یک شماره موبایل‌تان واقعی را وارد نمایید. پس از وارد نمودن شماره تلفن، بر روی دکمه ثبت کلیک نمایید. پس از رجیستر شدن، اپلیکیشن باز خواهد شد و می‌توانید از منوی کشویی که از سمت چپ به میانه اپلیکیشن کشیده می‌شود، لیستی مانند آنچه که در تصویر زیر وجود دارد را مشاهده خواهید کرد.

در انتهای این لیست، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید یک شماره‌ با کد امریکا به شما اختصاص داده شده است. البته در تصویر بالا قسمتی از شماره مخفی شده است، اما شما یک شماره کامل را مشاهده خواهید کرد.

پس از مشاهده‌ی این شماره، آن را کپی یا یادداشت نمایید و در ادامه به سراغ اکانت واتساپی بروید که قصد دارید شماره‌ی آن را به یک شماره بین المللی تغییر دهید.

اکنون شماره‌ای را که پیش‌تر از اپلیکیشن Primo دریافت کرده‌اید را در قسمت شماره درج کنید و تنظیمات را اوکی نمایید.

پس از وارد کردن شماره، باید کدی را نیز برای تاییدیه وارد کنید. اندکی صبر نمایید و سپس بر روی گزینه Call me کلیک کنید تا با برنامه Primo تماس بر قرار شده و کد اعلام گردد. فراموش نکنید که قلم و کاغذ همراه داشته باشید تا کد را یادداشت نمایید.

در تصویر بالا ربات واتس اپ را می‌بینید که در حال تماس با اپلیکیشن Primo است. تماس را پاسخ دهید و کد مورد نظر را یادداشت کنید و در ادامه این کد در اپلیکیشن واتساپ وارد نمایید. پس از شناسایی کد مورد نظر توسط واتساپ، مشاهده خواهید کرد که واتس اپ با یک شماره بین المللی در حال فعالیت کردن است.

بدین ترتیب قادر خواهید بود شماره اصلی خود را از دسترس سایر کاربران واتس اپ درو نگهدارید و مزاحمت‌های احتمالی را کمتر کنید.

1 نظر
  1. Nm می گوید

    سلام چرا برا من شماره تلفنمو برای ریجستر شدن تایید نمیکنه چنتا شماره امتحان کردم اما نشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .