ایمپلنت حلزونی گوش اپل در خدمت ناشنوایان

رسانه کلیک – اپل با معرفی ایمپلنت حلزونی که قابلیت اتصال به آیفون را دارد، توجه بسیاری از طرفداران ناشنوای محصولات اپل را به خود جلب کرد.

شرکت اپل طی سیاستی، در حدود ۵۰ مدل سمعک در اختیار کسانی که مشکل شنوایی دارند، قرار داده است که با اتصال به آیفون، می‌توانند از آن بهره ببرند، اما از آنجا که استفاده از سمعک در همه افراد ناشنوا رایج نیست و با عصب شنوایی برخی از آن‌ها توسط ایمپلنت‌های حلزون و یا گوش داخلی تحریک شده و اطلاعات توسط پردازنده صدای خارجی، پردازش می‌شود، بنابراین شرکت اپل برای اولین بار، ایمپلنت حلزون گوش خود را که قابلیت اتصال به سمعک و همچنین آیفون دارد، معرفی کرده است

این ابزار که در ماه ژوئن تاییدیه FDA را کسب کرده، به افراد اجازه می‌دهد که تماس‌های تلفنی، پادکست‌ها و موسیقی را مستقیماً از محصولات اپل پخش کنند. کاربران می‌توانند با دانلود اپلیکیشن Nucleus Smart App نحوه شنوایی خود را بدون استفاده از ابزارهای خارجی، توسط آیفون خود کنترل کنند. اپل با در نظر گرفتن ویژگی Find My Processor از گم شدن پردازنده خارجی که به ایمپلنت داخل حلزون گوش متصل می‌شود، جلوگیری کرده است.

بنابراین افرادی که از ناشنوایی رنج می‌برند، می‌توانند با استفاده از ایمپلنت حلزونی اپل در یک گوش، از آیفون خود استفاده کرده و در گوش دیگر خود سمعک قرار دهند. این محصول پیش از دریافت تأییدیه FDA، طی یک سال گذشته در بازارهای کنترل‌شده‌ای و برای مطالعات بالینی استفاده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .