دستیار صوتی Astrobot وارد دنیای ایمیل شد

رسانه کلیک – دستیارهای صوتی مختلف با سرعت هر چه تمام در حال جا خوش کردن در زندگی افراد هستند؛ اما این بار دستیار صوتی Astrobot  برای سرویس ایمیل ارائه شده است.

استارت آپ Astro اوایل سال جاری استروبات (Astrobot) را طراحی و به اپلیکیشن ایمیل خود اضافه کرد. حال این شرکت پا را فراتر نهاده و این اپلیکیشن به دستیار صوتی نیز مجهز شده است. البته نحوه استفاده از این دستیار صوتی همانند دیگر دستیارهای صوتی نیست. کاربران ابتدا باید به صفحه inbox ایمیل خود بروند و دکمه Astrobot را نگه دارند، سپس از این دستیار صوتی استفاده کنند.

این دستیار صوتی، ایمیل‌ها را با صدای بلند می‌خواند و آن ها را آرشیو و یا پاک می‌کند. یکی دیگر از قابلیت‌های این دستیار صوتی این است ایمیل‌هایی را که برای کاربران مهم هستند و یا اولویت دارند شناسایی و تحت عنوان ایمیل‌های VIP دسته‌بندی می‌کند. همچنین ایمیل‌هایی که صرفاً تبلیغاتی هستند و کارکرد دیگری ندارند را پاک می‌کند.

یکی از نکات بسیار برجسته Astrobot توجه به ایمیل‌هایی است که برای کاربر اهمیت بیشتری دارد. هر چقدر کاربر با ایمیلی مراوده داشته باشد و یا هر اندازه ایمیل‌هایی را نادیده بگیرد، استروبات به همان میزان به این حساسیت‌ها توجه نشان می‌دهد.

با وجود اینکه این استارتاپ شروع بسیار خوبی در حوزه کاری خود داشته، باید ببینم که می‌تواند در بازار با سایر همتایان خود رقابت کند. تعداد دستیاران صوتی در هر زمینه‌ای در حال افزایش است و امیدوار هستیم Astro بتواند با قابلیت‌هایی که دارد در بازار باقی بماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.