واعظی: من شهادت می دهم که جهرمی امتحانش را پس داده است!

رسانه کلیک – محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم و رییس دفتر ریاست جمهوری در مراسم تودیع و معارفه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: من شهادت می‌دهم که مهندس جهرمی به عنوان فردی دلسوز، توانا و با تجربه امتحانش را پس داده است.

به گزارش خبرنگار کلیک، محمود واعظی، وزیر اسبق فناوری اطلاعات و ارتباطات و رییس دفتر ریاست جمهوری در دولت دوازهم در مراسم تودیع و معارفه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول محترم رییس جمهور در سالن شهید قندی مجموعه وزارت ارتباطات برگزار شد، گفت: من امروز برخلاف گذشته حرف خاصی ندارم اما باید تاکید کنم که اگر کاری در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شده است، کار یک نفر نیست و این مجموعه توانسته تا با کار تیمی به این موفقیت برسد اما اگر مشکلاتی وجود دارد، بنده عهده‌دار هستم.

محمود واعظی ادامه داد: خوشبخانه در دولت یازدهم مجموعه وزارت ارتباطات توانست تا با حمایت‌های بخش خصوصی کمبود بودجه دولتی در بخش ارتباطات را جبران کند و این وزارتخانه که در آستانه ادغام بود بتواند الگویی برای دیگر وزارتخانه ها باشد و کارنامه‌ای درخشان از خود به جای بگذارد. ما در سال ۹۲ نسبت به سایر کشورها عقب ماندگی‌های محسوسی داشتیم که طی چهار سال دولت تدبیر و امید توانستیم تا بخش گسترده‌ای از آن را جبران کنیم.

رییس دفتر ریاست جمهوری با اشاره به محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات دولت دوازدهم  تاکید کرد: من شهادت می‌دهم که مهندس جهرمی به عنوان فردی دلسوز، توانا و با تجربه امتحانش را پس داده است و تمامی جریان سازی‌های انحرافی علیه ایشان دروغ است. من مطمئن هستم که با توجه به انرژی بیشتر ایشان و تجربه کاری بالا مهندس جهرمی، می‌تواند به عنوان اولین وزیر ارتباطات جوان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی عملکرد خوبی داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .