مذاکره با ۵ شرکت بین المللی برای سرمایه گذاری در پارک‌ علم و فناوری

رسانه کلیک – معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیر حسین دوایی از مذاکره با ۵ شرکت بین المللی برای سرمایه گذاری در پارک‌ علم و فناوری خبر داد.

به گزارش کلیک، معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیر حسین دوایی از پارک‌ علم و فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور سورنا ستاری، معاون علمی فناوری ریاست جمهوری، محمد خوانساری، رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر صدیق رییس پارک‌ علم و فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید کرد.

معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه با ۵۰ شرکت و بانک ایران و شرکت‌های تراز اول دنیا برای استقرار در پارک‌ علم و فناوری ICT مذاکره شده است، گفت: در حال حاضر مذاکراتی با ۵ شرکت بین المللی برای استقرار و حضور در پارک‌ علم و فناوری ICT در حال انجام است.

مذاکره برای حضور شرکت‌های حوزه حمل و نقل در پارک علم و فناوری

امیر حسین دوایی در رابطه با خدمات در حال ارائه در پارک‌ علم و فناوری ICT گفت: خدمات در این مراکز مبتنی بر پشتیبانی فناورانه است و این پارک در حوزه‌های حمل و نقل هوشمند و در بخش الکترونیک فعالیت دارد؛ به همین منظور برای استقرار شرکت‌های بین المللی با این شرکت‌ها در حال مذاکره هستیم.

دوایی ادامه داد: قرار است بخش‌هایی با مدل اقتصادی، فناوری و کارکردی مدیریتی در پارک‌ علم و فناوری ICT راه اندازی شود که برای پیاده سازی آن تجربیاتی در کشور وجود دارد، اما برای راه اندازی در سطح و اندازه جهانی نیاز به تجربیات بیشتری است.

برنامه وزارت ارتباطات دولت دوازدهم برای کسب و کارها

وی تاکید کرد: برنامه کلیدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دوازدهم، توسعه کسب و کارها است و این وزارتخانه به طور جدی به دنبال تقویت کسب و کارها است.

معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تدوین و ابلاغ آیین نامه پیوست فناوی برای انجام مناقصات گفت: پیوست فناوی برای انجام مناقصات با هدف حمایت از کالای با کیفیت ایرانی و توسعه فناوری در کشور تدوین و ابلاغ شده است.

دوایی در پایان خاطر نشان کرد: همکاری‌هایی در حوزه اینترنت اشیا توسط پارک‌ علم و فناوری ICT با پارک سلامت در حال انجام است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .