آموزش اینستاگرام

خودرو تانک رضوانی موتورز دارای موتور قدرتمند و دوربین دید در شب است

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – خودرو تانک رضوانی موتورز با ظاهری مدرن و جذاب شبیه به ماشین‌های جنگی با موتور ۸ سیلند و ۵۰۰ اسب بخار قرار است به زودی معرفی شود.

شرکت رضوانی موتورز به عنوان یکی از تولید کنندگان خودروهای خاص و مطرح در دنیا با انتشار تصاویر و برخی از مشخصات جدیدترین خودروی خود اعلام کرده است که به زودی خودرو تانک رضوانی موتور با الهام از ماشین‌های جنگی و تانک‌ها با یک موتور ۶٫۴ لیتری و ۸ سیلندر با ۵۰۰ اسب بخار قرار است به زودی معرفی و جزئیات و تصاویر بیشتری از این محصول جذاب منتشر شود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی رضوانی موتورز، خودرو تانک به عنوان خودرویی شاسی بلند یک محصول مناسب برای آفرود با الهام از خودروهای نظامی و تانک‌ها است که ظرفیت ۵ مسافر را دارد و به ویژگی‌هایی از جمله دوربین دید در شب برای حرکت در شب و محیط‌های تاریک مجهز شده است.

خودرو تانک رضوانی موتورز

مدیر عامل شرکت رضوانی موتورز، فریس رضوانی در رابطه با خودرو تانک رضوانی موتورز اظهار کرده است که برای این خودرو جدید دو نوع موتور در نسخه استاندارد و مدل قوی‌تر در نظر گرفته شده است. نسخه استاندارد دارای موتوری ۳٫۶ لیتری با ۲۸۵ اسب بخار قدرت و گشتاور ۳۵۳ نیوتون متری است. همچنین موتور قوی‌تردارای موتور ۶٫۴ لیتری، ۸ سیلند و ۵۰۰ اسب بخار قدرت با گشتاور ۵۸۳ نیوتون متری است.

خودرو تانک رضوانی موتورز

شاید با خود فکر کنید که خودرو تانک برای آفرود یا استفاده در مناطق خاص قابل استفاده باشد اما طبق گفته‌های رضوانی موتورز این خودرو به لطف شاسی جدید، لاستیک‌های بزرگ و سیستم تعلیق سازگار با هر نوع شرایطی می‌تواند به راحتی در خیابان‌ها و جاده‌ها استفاده شود که این مسئله این خودرو جذاب را کاربردی‌تر کرده است.

خودرو تانک رضوانی موتورز

رضوانی موتورز در رابطه با فروش خودرو تانک اعلام کرده است که انتظار دارد تا اولین نسخه از این محصول تا پایان سال میلادی جاری به دست مشتریان برسد و مشتریان می‌توانند با بیعانه ۱۰۰۰ دلاری قابل باز پس گیری در پیش خرید خودرو تانک شرکت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.