آموزش اینستاگرام

تصویری غیر رسمی از گوشی Redmi Note 5 فاش شد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – اخیرا تصویری از گوشی Redmi Note 5 فاش شده که نشان از وجود نمایشگری بزرگ با نسبت ابعاد 18:9 در فبلت بعدی شیائومی دارد.

از تصویر منتشر شده این تلفن هوشمند می‌توان متوجه حضور حاشیه نازک اطراف نمایشگر نیز شد. با این وجود هنوز هیچ یک از منابع رسمی کمپانی چینی صحت این تصویر و همچنین به طور کل حضور تلفن هوشمندی به نام Redmi Note 5 را تایید نکرده‌اند.

چندین ماه است که شایعات در مورد گوشی Redmi Note 5 در وب‌سایت های مختلف منتشر شده است. بر اساس همین شایعات، تامین کنندگان قطعات تلفن های هوشمند شیائومی، خود را برای تولید انبوه پنل نمایشگر 5.5 اینچی فبلت بعدی این کمپانی آماده کرده اند.

شایعات همچنین تاکید دارند که نمایشگر 5.5 اینچی گوشی Redmi Note 5 با رزولوشن فول اچ دی و همچنین طراحی بدون حاشیه، همراه با نسبت ابعاد غیر معمول و کشیده تولید خواهد شد.

گوشی Redmi Note 5

ماه پیش نیز پیش بینی هایی در مورد رونمایی از این تلفن هوشمند در تاریخ یازدهم نوامبر (بیستم آبان) منتشر شده بود.

انتشار دهنده این تصویر ادعا کرده که عکس متعلق به گوشی Redmi Note 5 است که برای گرفتن تاییدیه های لازم به Tenna (سازمان ارتباطات چین) فرستاده شده است. این در حالی است که شیائومی به تازگی و در ماه اکتبر تاییدیه های لازم برای دو تلفن هوشمند جدید خود با مدل های MET7 و MEE7 را دریافت کرده بود.

همین مسئله باعث شده تا بسیاری از تحلیلگران در مورد نسبت دادن این تصویر به گوشی Redmi Note 5 مطمئن نباشند و ادعا کنند که این تصویر متعلق به یک تلفن هوشمند دیگر است.

جالب است بدانید شواهد پیشین نیز وجود گوشی هوشمندی به نام Redmi Note 5 را تایید می‌کردند. برای مثال، کمتر از حدود یک هفته پیش نام این تلفن هوشمند در لیست فروش یکی از فروشگاه های بزرگ چین رویت شد. در لیست مذکور، ردمی نوت 5 با برچسب قیمت 8888 یوان (معادل 1340 دلار آمریکا) برای فروش و عرضه در آینده ای نزدیک آماده شده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.