تصاویری از نسخه‌های آزمایشی گوشی شیائومی می میکس 3 لو رفت!

رسانه کلیک – تصاویری از نسخه‌های آزمایشی گوشی شیائومی می میکس 3 منتشر شده که پرچم‌دار آینده شیائومی را با نرخ نمایشگر نسبت به بدنه بسیار بالایی نشان می‌دهند.

شیائومی یکی از شرکت‌های بزرگ در عرصه تولید تلفن‌های هوشمند است که طی سال‌های اخیر محصولاتی با نمایشگر بدون حاشیه عرضه کرده است. از محصولات مطرح و پرچم‌دار این شرکت، گوشی‌های می میکس و می میکس 2 محسوب می‌شوند که دارای نمایشگر تقریبا بدون حاشیه هستند.

موفقیت این محصولات در فروش به حدی بوده که شرکت چینی به فکر تولید گوشی شیائومی می میکس 3 است. البته عرضه زود هنگام این تلفن هوشمند کمی بعید به نظر می‌رسد و در حال حاضر تنها شاهد انتشار شایعات و اخبار در مورد می میکس 3 خواهیم بود.

با این حال، تصاویری در فضای مجازی قرار گرفته که نسخه آزمایشی گوشی شیائومی می میکس 3 را به نمایش می‌گذارد. این تصاویر در شبکه اجتماعی چینی به نام «ویبو» منتشر شده است. در این تصاویر شاهد کاهش بیشتر حاشیه‌ها و تغییرات جزئی در طراحی گوشی شیائومی می میکس 3 هستیم.

این طراحی طبیعتا موجب تغییراتی در ابعاد و همچنین نرخ نمایشگر به بدنه می میکس 3 نسبت به می میکس 2 می‌شود. در تصاویر، سه نسخه آزمایشی با طراحی‌های متفاوت از گوشی شیائومی می میکس 3 به چشم می‌خورد. این تفاوت‌ها شامل جایگاه سنسور و طراحی پنل پشتی می میکس 3 است. آنچه وجه مشترک هر سه نسخه آزمایشی به نظر می‌رسد، افزایش نرخ نمایشگر به بدنه است.

می میکس 2 در سال ۲۰۱۷ عرضه شد. این محصول از تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ استفاده می‌کند، البته احتمالا در گوشی شیائومی می میکس 3 از تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده می‌شود. ضمن اینکه در می میکس 2 شاهد مشخصاتی مانند نمایشگر ۵.۹۹ اینچی با نرخ نمایشگر به بدنه ۸۰.۰۸ درصدی، باتری ۳۴۰۰ میلی‌آمپرساعتی و رم ۸ گیگابایتی هستیم.

به احتمال زیاد گوشی شیائومی می میکس 3 نیز از مشخصات سخت‌افزاری مشابه و در بعضی گزینه‌ها بهتر از می میکس 2 معرفی می‌شود.

منبع: gizmochina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.