شیفر

مدیرکل ارتباطات استان کرمان از جلسه مدیریت بحران اخراج شد‌!

رسانه کلیک – الهامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان توسط استاندار کرمان از جلسه ستاد مدیریت بحران اخراج شد.

به گزارش کلیک؛ به نقل از تسنیم، الهامی در جلسه ستاد مدیریت بحران استانداری کرمان با انتقاد شدید از عملکرد وزارت ارتباطات در استان کرمان اظهار داشت: 25 دقیقه امکان برقراری ارتباط با کرمان برای پیگیری وضعیت زلزله را نداشتم.

وی با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات باید فکری برای استان کرمان در هنگام بحران کند، گفت: ما در شرایط اضطراری هستیم و باید استان کرمان به‌ صورت خاص مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان با اشاره به اینکه در زلزله 6.1 ریشتری روز جمعه دهم آذرماه نیز آنتن‌ دهی تلفن همراه دچار مشکل شد، افزود: هفته گذشته از وزارت ارتباطات تعدادی آمدند و چرخی در استان زدند و رفتند.

رزم‌حسینی، استاندار کرمان در این جلسه توضیحات الهامی مدیرکل ارتباطات و فناوری استانداری کرمان را قانع‌کننده ندانست و وی را از جلسه ستاد مدیریت بحران استان اخراج کرد.

رزم‌حسینی در ارتباط تلفنی با محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مدیران شما در استان بی‌ اختیارند و نیازمندی‌ های استان با مستندات بارها اعلام شده است.

وی با بیان اینکه 86 نقطه کور ارتباطی در استان کرمان وجود دارد، افزود: ما در مواقع بحران با مشکلات زیادی رو به‌ رو هستیم که باید برطرف شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.