شیفر

تصویری از نوکیا 10 که طراحی دوربین پنج گانه گوشی را نشان می دهد

رسانه کلیک – گوشی های شرکت فنلاندی نوکیا توسط HMD Global تولید و روانه بازار می شوند. این شرکت در سال 2017 از نوکیا 8 به عنوان پرچمدار خود رونمایی کرد و حال انتظار می رود امسال شاهد رونمایی پرچمدار جدید این شرکت تحت نام نوکیا 10 باشیم.

نوکیا به خوبی می داند چگونه طرفداران خود و همچنین علاقه مندان به دنیای تکنولوژی را هیجان زده کند. این شرکت فنلاندی امسال از گوشی هوشمند پرچمدار خود با نام نوکیا 10 رونمایی خواهد کرد. بازار شایعات در رابطه با این محصول و همچنین ویژگی های آن داغ است.

بر اساس اطلاعات فاش شده اخیر، تصویری از نوکیا 10 مجهز به 5 سنسور دوربین منتشر شده است (نوکیا 10 با دوربین پنج گانه احتمالا در نمایشگاه IFA 2018 رونمایی شود). این تصویر از خود گوشی نیست و فقط طرحی از آن را نشان می دهد. 

بر اساس Nokiapoweruser، یک منبع موثق این تصویر را منتشر کرده است. نحوه نمایش سنسورهای دوربین در این تصویر، مطابق با پتنت شرکت زایس در رابطه با نحوه استفاده از لنزهای چندگانه است. در این تصویر می توان دوربین را در یک حلقه دوار مشاهده کرد. به نظر می رسد سنسور میانی، دوربین اصلی باشد و باقی لنزها درون ماژول پنهان باشند.

نوکیا 10

با وجود اینکه نمی توان با قطعیت در رابطه با دوربین این محصول اظهار نظر کرد ولی حدس می زنیم که دوربین های اطراف سنسور اصلی قابلیت چرخش داشته باشند و زوم های مختلف را در اختیار کاربر قرار دهند. اطلاعات بیشتری در رابطه با دیگر نوکیا 10 منتشر نشده و این تصویر نیز بر اساس گزارشات اخیر و پتنت شرکت زایس طراحی شده است.

تا به امروز تصویری واقعی از نوکیا 10 و یا رندرهای قابل اعتمادی از آن منتشر نشده است. همانند بسیاری از پرچمداران بازار، انتظار می رود نوکیا به جدیدترین قطعات فنی موجود مجهز شود. به احتمال زیاد قدرت این دستگاه را پردازنده اسنپدراگون 845 تامین خواهد کرد.

1 نظر
  1. یک هموطن می گوید

    اگرخدا بخواهد بزودی از دست چینی ها و کره های بی وجدان راحت خواهیم شد.
    البته اگر دولتمردان مجال بدن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.