شبکه پلی استیشن نتورک بار دیگر از دسترس خارج شد

رسانه کلیک – شبکه پلی استیشن نتورک اولین ماه سال میلادی 2018 را در حالی به پایان می رساند که کاربران با مشکلات زیادی از قبیل عدم دسترسی به بخش چند نفره عناوین ویدیویی دست و پنجه نرم می کنند.

چند روز پیش بود که شبکه پلی استیشن نتورک بنا به دلایل نامعلومی از دسترس کلیه کاربران و دارندگان کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 3 خارج شد. حال بر اساس گزارشات اخیر کاربران و وب سایت رسمی اطلاع رسانی وضعیت سرورهای PSN، به نظر می رسد این شبکه بار دیگر با مشکل قطعی ارتباط دست و پنجه نرم می کند و سرویس هایی همچون پلی استیشن استور، PlayStation Now، کنترل و مدیریت حساب کاربری، شبکه اجتماعی پلی استیشن، PlayStation™Video و پلی استیشن موزیک غیر فعال شده اند.

همچنین، با غیر فعال شدن غالب سرویس های شبکه پلی استیشن نتورک کاربران قادر به وارد شدن به حساب کاربری خود نیز نیستند. این بدان معنا است که در حال حاضر تجربه بخش چند نفره آنلاین عناوین ویدیویی ممکن نیست و بازیکنان باید تا زمان رفع مشکلات و ایرادات منتظر بمانند.

خوشبختانه صفحه رسمی پشتیبانی شبکه پلی استیشن نتورک در توییتر به اظهارات و گزارش کاربران واکنش نشان داد و ضمن تایید قطعی سرویس های پلی استیشن استور، مدیریت و کنترل حساب کاربری، پلی استیشن Video و Music و غیره، اعلام کرد که در حال بررسی و رفع هر چه سریع تر ایرادات است. البته، در حال حاضر PlayStation Vue مشابه قبل قابل استفاده بوده و کاربران بدون هیچ مشکلی می توانند از خدمات این سرویس ویژه استفاده کنند.

با وجود اینکه شرکت ژاپنی سونی از قطعی و مشکلات شبکه پلی استیشن نتورک اظهار آگاهی کرد، لیکن هنوز زمان دقیق و مشخصی برای حل ایرادات پیش آمده ارائه نشده است. با توجه به اینکه اوایل هفته گذشته نیز شاهد بروز چنین مشکلاتی بودیم، ظاهرا این بار هم پس از گذشت چند ساعت سرورهای این شبکه پرمخاطب مجددا به حالت آنلاین باز می گردد. جهت مشاهده وضعیت لحظه ای سرورهای کلیه سرویس های شبکه پلی استیشن نتورک بر روی این لینک کلیک کنید.

شبکه پلی استیشن نتورک سال میلادی 2018 را مانند رقیب دیرینه خود یعنی ایکس باکس لایو آغاز نکرده و در طول اولین ماه امسال، بارها و بارها از دسترس کاربران و بازیکنان خارج شده است. این در حالی است که شبکه ایکس باکس لایو در سال میلادی 2018 هیچگونه قطعی نداشته و سرورهای آن به طور کامل آنلاین و قابل دسترس بوده است.

در پایان این خبر، آیا شما هم قادر به اتصال به شبکه پلی استیشن نتورک نیستید؟ نظرات و دیدگاه های شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.