قائم مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات منصوب شد

رسانه کلیک – مسعود همدانلو با حکم معاون وزیر ارتباطات به سمت قائم مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد.

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ حسین فلاح جوشقانی در حکمی مهندس مسعود همدانلو را به عنوان قائم مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات در امور هماهنگی منصوب کرد.

مسعود همدانلو پیش از این سمت مشاور دبیر شورای عالی و رییس مرکز ملی فضای مجازی و مدیرکل حوزه ریاست و امور راهبری دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی را به عهده داشت.

فلاح جوشقانی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم تودیع قائم مقام جدید رگولاتوری با اشاره به اهمیت تعامل با نهادهای سیاستگذار در حوزه ICT از جمله مرکز ملی و شورای عالی فضای مجازی عنوان کرد: امیدوارم آقای همدانلو با تجربه‌ ای که از فعالیت در این نهاد دارند، در ایجاد تعامل مطلوب‌ تر بین رگولاتوری و مرکز ملی فضای مجازی و سایر رگولاتورها در حوزه‌ های مختلف بانکی، صنعتی و غیره تلاش کند.

وی اظهار داشت: همچنین انتظار می رود وی به عنوان قائم مقام در تحقق تکالیفی که در قالب برنامه ششم توسعه به عهده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گذاشته شده، نقش موثری داشته باشد.

در این مراسم مسعود همدانلو نیز با اشاره به اینکه ارتباطات و فناوری اطلاعات با بخش های مختلف زندگی مردم عجین شده، بیان کرد: به همین دلیل مردم از رگولاتورها انتظار فراهم کردن ارتباط خوب با سرعت خوب و خدمت پایدار را دارند و در فضای موجود، رگولاتورها، رهبری و توانمندسازی محیط ارتباطی و فناوری اطلاعات را به عهده دارند.

همدانلو تصریح کرد: با همگرایی فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی و ظهور نسل پنجم رگولاتوری، همکاری با سایر نهادهای تنظیم مقررات در عرصه داخلی و بین‌ الملل الزامی است.

وی با تاکید بر نقش رگولاتوری در شکل‌ گیری اقتصاد دیجیتال یادآور شد: تا ارتباط مناسب و پایدار وجود نداشته باشد عملاً فرصت‌ های جدید کسب و کار در کشور اتفاق نخواهد افتاد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .