گلکسی A استار سامسونگ به صورت جهانی عرضه می شود

رسانه کلیک – گلکسی A استار نام گوشی سامسونگ است که تا این لحظه به صورت رسمی معرفی نشده، اما در آینده نزدیک باید منتظر آن باشیم.

ماه گذشته اطلاعات گوشی گلکسی A استار سامسونگ در آژانس ارتباطات چینی TENNA منتشر شد و همین موضوع اذهان کاربران را به این سمت هدایت کرد که دستگاه یاد شده تنها در کشور چین به فروش می رسد. اما با بررسی هایی که در نسخه بلوتوث آن به عمل آمد، مشخص شد که گوشی گلکسی A Star پا به بازارهای جهانی خواهد گذاشت.

به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد تا این محصول را در کشور چین و سایر نقاط جهان به فروش برساند، اما مطمئنا نام آنها با یکدیگر متفاوت است. بر اساس شایعات، مدیران سامسونگ نام های Galaxy A Star و گلکسی A8 استار را برای آنها در نظر گرفته اند.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی موسسه TENNA، گوشی گلکسی A استار به نمایشگر 6.3 اینچی با رزولوشن فول اچ دی پلاس و دوربین دوگانه مجهز می شود.

از جمله دیگر مشخصات این دستگاه می توان به پردازنده اگزینوس 7885، چهار یا 6 گیگابایت رم و باتری 3700 میلی آمپر ساعتی اشاره کرد. از آنجا که این گوشی کلیه گواهی های مورد نیاز را دریافت کرده است، معرفی آن در آینده نزدیک محتمل به نظر می رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.