دوربین دوگانه آیفون هک شد/ اپلیکیشن Apollo هیچ محدودیتی نمی شناسد!

رسانه کلیک – دوربین دوگانه آیفون به تنهایی یک اتفاق جالب بود، اما آنچنان که باید و شاید ویژگی های خاصی را به دستگاه اضافه نمی کرد. اپلیکیشن Apollo با هک دوربین دوگانه آیفون، قابلیت های جذابی را در اختیار دارندگان آن می گذارد.

اگر پیگیر اخبار دنیای تکنولوژی باشید، مطمئنا می دانید که آیفون 7 پلاس اولین محصولی نبود که از دوربین دوگانه در آن استفاده شد، اما زمانی که اپل دوربین دوگانه آیفون را رونمایی کرد، هجوم تولید کنندگان دیگر نیز به این شاخه آغاز شد. از سوی دیگر، پرچمداران جدید هواوی با دوربین سه گانه، تمرکز منابع خبری را از اپل برداشته و آن را به سمت خود معطوف کردند.

دوربین دوگانه آیفون که روی محصولاتی مانند 7 پلاس، 8 پلاس و آیفون X قرار گرفته، ­هنوز هم جزو بهترین گزینه های موجود در بازار به حساب می آید، اما تنها دو فاکتور مستقل را با خود به همراه دارد:

  • امکان زوم اپتیکال دو برابر
  • امکان عکاسی در حالت پرتره و ایجاد جلوه های نوری

اما شرکت های تولید کننده گوشی هوشمند توانسته اند تا با اضافه کردن قابلیت های دیگر، دریچه های جدیدی را رو به دوربین دوگانه باز کنند. اما طرفداران اپل اصلا ناراحت نباشند، چرا که دوربین دوگانه آیفون به تازگی توسط یک اپلیکیشن هک شده و قادر است تا ویژگی های هیجان انگیزی را به آن اضافه کند.

این اپلیکیشن که Apollo نام دارد، در حال حاضر با قیمت 1.99 دلار از فروشگاه نرم افزاری اپ استور قابل دانلود است. مطمئن باشید که این خرید، می تواند به عنوان یکی از بهترین خریدها برای شما به حساب بیاید. اما برای آشنا شدن با کارایی اپلیکیشن Apollo، ابتدا دو ویدئوی زیر که توسط توسعه دهنده آن تولید شده را مشاهده کنید:

واقعا بی نظیر به نظر می رسد. این طور نیست؟ اپلیکیشن Apollo با هک دوربین دوگانه آیفون می تواند ویژگی های جالبی را در اختیار شما بگذارد. به این ترتیب شما می توانید جهت نورپردازی را تغییر داده، منابع نوری جدید را اضافه یا حذف کنید، میزان روشنایی تصویر را تنظیم کنید یا رنگ نورهای قرار گرفته در تصویر را با سلیقه خود تغییر دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .