85 درصد اختلالات اینترنت برطرف شد

رسانه کلیک – به دنبال دستور وزیر ارتباطات به اپراتورها و شرکت‌ های ارائه دهنده خدمات اینترنت مبنی بر فرصت 24 ساعته برای رفع مشکل سرعت اینترنت، معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از برطرف شدن 85 درصد اختلالات اینترنتی خبر داد.

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ مجید حقی معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد نتیجه دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای رفع اختلالات اینترنتی عنوان کرد: با توجه به دستور و تاکید آقای آذری جهرمی بر رسیدگی سریع و موثر در خصوص اختلالات رخ داده در سرویس‌ های اینترنتی کارگروهی، این موضوع از روز گذشته با حضور مدیران عامل و تیم‌ های فنی شرکت‌ های ارائه کننده خدمات اینترنتی و با محوریت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با برگزاری جلسات فشرده رفع اشکالات و اختلالات پیگیری شد (اختلالات اینترنتی تا 24 ساعت آینده برطرف می شود).

وی اظهار داشت: اولویت‌ های کارگروه‌ های تشکیل شده به ترتیب رفع اختلال کسب و کارهای فعال در بستر اینترنت، برنامه های کاربردی پرطرفدار و دیگر کاربردهاست.

معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد نتیجه این اقدامات تصریح کرد: در حال حاضر با تلاش های بعمل آمده و مستقل از روال های متداول مالی، اداری و غیره و به صورت بسیج همه امکانات و نفرات حجم اختلالات تا ۸۵ درصد برطرف شده و همچنان تا رفع کلیه اختلالات فعالیت‌ ها ادامه خواهد داشت.

وی با تاکید بر پیگیری مداوم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی یادآور شد: در این میان برخی شرکت های کوچکتر هنوز موفق به رفع نواقص نشده اند که لازم است تلاش بیشتری داشته باشند. تذکرات و اخطار لازم داده شده است و در صورت استمرار، لیست این شرکت ها اعلام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.