نسل آینده اپل واچ به دکمه های لمسی مجهز می شود

رسانه کلیک – گزارش جدیدی در رابطه با نسل آینده اپل واچ در فضای مجازی منتشر شده است. بر اساس این گزارش، نسل آینده ساعت اپل به دکمه های لمسی مجهز می شود.

به نظر می رسد اپل دکمه های فیزیکی را از نسل آینده ساعت های هوشمند خود حذف کند. انتظار می رود همانند دکمه هوم آیفون، دکمه های نسل آینده اپل واچ نیز به صورت لمسی طراحی شود.

ظاهرا دکمه های مورد استفاده در نسل آینده ساعت های هوشمند اپل از Taptic Engine بهره می برد و نسبت به لمس کاربر از خود واکنش نشان می دهد.

با توجه به این گزارش دکمه چرخان نسل آینده اپل واچ مانند گذشته کارایی خود را حفظ می کند. استفاده از دکمه های لمسی علاوه بر چندین مزیت باعث می شود که قابلیت های جدیدی در اختیار کاربران قرار بگیرد.

استفاده از موتور Taptic Engine باعث می شود که احتمال خرابی دکمه ها کاهش پیدا کند و همچنین مقاومت نسل آینده اپل واچ در برابر نفوذ آب افزایش یابد. به اعتقاد منبع منتشر کننده این گزارش استفاده از دکمه لمسی افزایش ظرفیت باتری نسل بعدی اپل واچ را در پی دارد.

واچ او اس 4.3

انتظار می رود نسل بعدی ساعت های هوشمند اپل به دو سنسور سنجش ضربان قلب مجهز شود. در حال حاضر علت استفاده از دو سنسور در این محصول مشخص نشده است.

بر اساس گفته این منبع اپل در آینده محصولات خود را بدون حضور دکمه فیزیکی طراحی می کند. در همین راستا بخش هایی از بدنه نسبت به لمس کاربر از خود واکنش نشان می دهند.

به احتمال زیاد فناوری دکمه های لمسی در مدل 2019 اپل واچ مورد استفاده قرار بگیرد. اپل چند روز پیش سیستم عامل WatchOS 5 را در کنفرانس WWDC 2018 معرفی کرد (در کنفرانس WWDC 2018 چه گذشت؟). نسل بعدی اپل واچ به این نسخه از سیستم عامل اپل مجهز خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.