نسل بعدی گوگل پیکسل از شارژ وایرلس پشتیبانی می کند

رسانه کلیک – بر اساس کدهای جدیدترین نسخه بتا اندروید P به نظر می رسد که نسل بعدی گوگل پیکسل از شارژ وایرلس پشتیبانی می کند.

هم اکنون بسیاری از گوشی های پرچمدار موجود در بازار از شارژ وایرلس پشتیبانی می کنند با این حال گوگل تا به امروز اسمارت فون های سری پیکسل را به این قابلیت مجهز نکرده است. به نظر می رسد نسل بعدی گوگل پیکسل از شارژ بی سیم پشتیبانی کند. 

بر اساس اطلاعاتی که توسط کاربران وب سایت تخصصی XDA منتشر شده است، احتمال پشتیبانی نسل بعدی گوگل پیکسل از شارژ وایرلس وجود دارد. در گذشته تصاویری از گوگل پیکسل 3 در فضای مجازی منتشر شده بود که این دستگاه را مجهز به پنل پشتی شیشه ای نشان می داد (گوشی پیکسل 3 XL به نمایشگر برش خورده و بدنه شیشه ای مجهز است).

در حالی که استفاده از شیشه در ساخت یک گوشی هوشمند به معنای پشتیبانی آن از شارژ وایرلس نیست، کدهای موجود در جدیدترین نسخه بتا اندروید P احتمال پشتیبانی از این قابلیت توسط گوگل پیکسل ۳ را افزایش می دهد.

در کدهای مربوط به نسخه بتا اندروید پی عبارت های «شارژ وایرلس» و «داک» به چشم می خورند. این موضوع به معنای آن است که احتمالا نسل بعدی گوگل پیکسل به همراه داک شارژ بی سیم معرفی می شود.

تصویر گوشی گوگل پیکسل 3 XL

علاوه بر این عبارت ها در کدهای نسخه پیش نمایش اندروید P کدنام «dreamliner» برای یک اپلیکیشن عنوان شده است که برای شارژ وایرلس و داک ها مورد استفاده قرار می گیرد. 

بر اساس گفته اعضای XDA گوگل در حال حاضر تنها این ویژگی را برای پیکسل 3 مورد بررسی قرار می دهد. با این حال با توجه به انتشار تصاویر این گوشی هوشمند به همراه اطلاعات بدست آمده از نسخه بتا اندروید پی انتظار می رود که گوگل نسل بعدی گوشی های هوشمند خود را به این قابلیت مجهز کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.