آموزش اینستاگرام

فیلم ant-man and the wasp در 2 روز 82 میلیون دلار فروخت

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – فیلم ant-man and the wasp در آخر هفته توانست به 82 میلیون دلار فروش دست پیدا کند. این فروش در مقایسه با نسخه قبلی بیشتر است.

فیلم ant-man and the wasp روز جمعه توانست به فروش 33.8 میلیون دلاری از 4206 سینما دست پیدا کند. این فروش مجموع فروش این فیلم شرکت دیزنی و مارول را ظرف 2 روز به 82 میلیون دلار رساند. قسمت قبلی این فیلم در اولین تعطیلات آخر هفته که بر روی پرده سینما رفت (تابستان 2015) موفق به فروش 57.2 میلیون دلاری شد.

فیلم ant-man and the wasp فروش بالاتری را در مقایسه با فیلم The First Purge تجربه کرده است. این فیلم در تاریخ 4 جولای به پرده سینماها راه پیدا کرده بود.

در این آخر هفته فیلم ها در لس آنجلس و دیگر بخش های جنوبی ایالت کالیفرنیا فروش بالایی داشتند. فیلم ant-man and the wasp بیستمین تجربه سینمایی Marvel Cinematic Universe بوده که پس از فیلم Avengers: Infinity War اکران می شود. این فیلم را پیتون رید کارگردانی کرده است.

فیلم The First Purge در روز افتتاحیه خود در 3021 سالن سینما توانست به فروش 6.1 میلیون دلار دست پیدا کند. فیلم اولین پاکسازی چهارمین فیلم از این مجموعه محسوب می شود. کارگردانی این فیلم بر عهده Gerard Mcmurray بوده است.

فیلم The First Purge در این هفته در رتبه چهارم فروش باکس آفیس قرار گرفته است. در این آخر هفته فیلم ant-man and the wasp بیشترین فروش را تجربه کرده است. در مقام دوم و سوم به ترتیب فیلم های شگفت انگیزان 2 و Jurassic World: Fallen Kingdom قرار گرفته اند.

انیمیشن شگفت انگیزان 2 توانست به فروش بالایی دست پیدا کند و فروش خانگی بیشتری در مقایسه با انیمیشن Finding Dory داشته باشد (شگفت انگیزان 2 رکورد فروش انیمیشن ها را تکان داد). یکی دیگر از فیلم هایی که به تازگی بر روی پرده سینماها رفته است، Sorry to Bother You بوده که انتظار می رود به فروش مناسبی دست پیدا کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.